Вчені знайшли спосіб продовжити життя людини на 60%

0
203

Як було з’ясовано вченими дещо раніше, людство досягло максимальної тривалості існування на планеті. Але, це зовсім не означає, що надалі люди не зможуть збільшувати термін тривалості життя на планеті. Такі зміни цілком можливі, якщо внести деякі корективи в гени за допомогою наукових методів.

За результатами теоретичних і практичних досліджень, було з’ясовано, що за допомогою виключення гена LOS1 можна продовжити життя людини майже в півтора рази.

Було проведено кілька досвідів з дріжджами Saccharomyces cerevisiae, в результаті яких вченим вдалося вивести 698 нових модифікованих організмів цього типу. В генетичний код цих організмів внесли деякі зміни, після чого було встановлено, що 238 генів можуть впливати на тривалість існування живого організму.

Вчені прийшли до висновку, що деактивація LOS1 збільшує життя дріжджових клітин на 60%. Слід зазначити і те, що при практичних дослідженнях вчені звертали увагу не на загальну тривалість життя організму, а тільки на відрізок часу, коли материнська клітина здатна до розмноження.

На інших живих організмах досліди ще не проводили, але це є в планах наукових робіт даного проекту. Передбачається провести такі ж експерименти на мишах. Якщо результати дослідження будуть позитивними, роботи в даному напрямку будуть продовжуватися.

Зазначимо, що прогнозована життя людини становить 67,2 року. Жінки в середньому живуть до 69,5, чоловіки відповідно 65 років. На тривалість життя впливає не тільки фізичне, але і психологічне здоров’я. Тому, слід уважно ставитися до свого організму і своєчасно звертатися за медичною допомогою.