Вчені зробили сенсаційну заяву, виявилося, що мозок жінок більш активний і працездатний, ніж чоловічий

0
204

Доктора медичних наук, представляють Amen Clinics в Сполучених Штатах Америки, всі в один голос твердять про те, що жіночий мозок, набагато більш сприйнятливий для нової інформації і здатний швидше її переробляти. У цій сфері, провели ряд досліджень, зокрема, і МРТ-знімки, на яких чітко видно, що кора головного мозку обох статей значно відрізняється один від одного. І спектри, за які відповідають півкулі теж абсолютно різні. Наприклад, жіночий мозок більш спеціалізується на таких факторах як – зосередженість, тривожність, імпульсний контроль, тобто сигнали нервових закінчень, які надходять у головний мозок і настрій.

За ці здібності відповідає префронтальна кора, а також лімбічна і емоційна частина головного мозку. Чоловікам пощастило не менше, адже у них чудово розвинений координаційний центр головного мозку.

Journal of alzheimer’s Disease опублікував цікаву статтю, в якій виділяється те, що з допомогою такого дослідження, можна набагато краще вивчити і зрозуміти роботу мозкової діяльності представників обох статей і здібності півкуль мозку. Не менш важливо те, що з допомогою такого досвіду, можна буде відстежити ймовірні захворювання, пов’язані з нервовою системою в старості. У жінок, наприклад, схильність більше до старечого недоумства, депресії, хвороби Альцгеймера та інших. А у чоловіків до здавлення головного мозку і инкарцерации.

Вчені запропонували взяти участь у аналізі 119 здоровим людям, які добровільно погодилися, і 26 683 пацієнтам з тими чи іншими психіатричними розладами, такими як шизофренія, роздвоєння особистості, психосоматичний розлад або просто травми в області голови.

Під час роботи, вчені, відстежили 128 ділянок мозку. Також з’ясувалося, що у жінок є слабкі місця, такі як – емоційна нестабільність, депресія та інші. А ось чоловіки не настільки уважні і не здатні мислити так само логічно, як прекрасна половина населення. Так само у чоловічої статі не так розвинений інстинкт самозбереження, як у жінок.