Вчені зясували найбільш місяці несприятливі для зачаття дітей

0
215

За словами фахівців із Великої Британії, найбільш небажаними для планування дітей є березень, лютий та січень, тобто, перші місяці року. Своє рішення вони обґрунтовують тим, що діти, народжені в осінню пору, можуть мати труднощі з навчанням.

Свої доводи фахівці обґрунтували недоліком вітаміну D, який активно виробляється за цей період. Це, в свою чергу, обумовлено дефіцитом сонячного світла восени і взимку – як раз в перші місяці життя малюка.

Своє дослідження вчені підтвердили результатами успішності дітей у школі, яка була зібрана за 5 років в Шотландії. З’ясувалося, що шотландські діти, які були зачаті за перший квартал року, майже на 8% відставали від однолітків, народжених навесні або влітку.

У зв’язку з цим дослідники порекомендували батькам, які народилися взимку або восени, давати своїм дітям вітамін D для поповнення його дефіциту і підвищення розумових здібностей.

Існує багато статей і рекомендацій щодо того, в яку пору року краще планувати народження майбутньої дитини. Вважається, що зачаття взимку або на початку весни – найбільш несприятливий період для майбутньої дитини, адже вже в перші місяці життя він може стати жертвою епідемії ГРВІ та грипу, і його імунітет до того моменту буде дуже слабким. Щоб зачинати дитину навесні, майбутнім батькам потрібно турбуватися не за дитячий імунітет, а за свій, адже їх організми будуть ослаблені авітамінозом. Більш сприятливими за замовчуванням вважаються періоди зачаття влітку – пологів навесні, і зачаття восени – пологів влітку з-за присутності в організмах батьків великої кількості вітамінів, мікроелементів, гормонів (зокрема, мелатоніну) та інших речовин.

За матеріалами: informing.ru