Вчені зясували причини раптової головного болю

0
202

Науковці з’ясували кілька причин, за яких у людей спостерігається синдром раптової смерті. В результаті практичних досліджень було встановлено, що існує п’ять причин, які можуть спровокувати головний біль і на які, як правило, людина не звертає увагу. Слід зазначити, що розвиток головного болю з такою етіологією може спровокувати і напади мігрені.

За словами керівника групи, такий патологічний стан було встановлено після спостереження за чоловіками і жінками, які скаржилися на регулярні головні болі.

Так, було встановлено, що причиною головного болю у жінок може стати носіння важкої сумки на плечі. Крім цього, може спровокувати напад заняття в спортзалі під час підйому важкого вантажу, якщо не буде поставлено правильно дихання.

Таке положення речей вчені пояснили тим, що при підвищеному навантаженні порушується нормальний кровообіг, що, в кінцевому підсумку може призвести до розвитку нападу головного болю або мігрені.

Також, вчені встановили, що сидячий режим роботи досить часто супроводжується сильними головними болями. Обумовлені такі напади порушенням нормального кровообігу в організмі. Сюди ж можна віднести часті нічні пробудження, порушення режиму сну.

Що стосується прийому знеболюючих препаратів, то вони можуть лише тимчасово знімати симптоми. По завершенню терміну дії препарату головний біль повертається, але в більш інтенсивному вираженні.

Запобігти такі напади можна, якщо більш уважно ставитися до свого здоров’я, відзначають вчені. Тому, слід правильно складати режим харчування, відпочинку і не використовувати медикаментозні препарати без суттєвої необхідності.