Вчені зясували, які жінки можуть прожити довше

0
6

Норвезькі вчені вирішили з’ясувати, які жінки живуть довше і що потрібно робити для того, щоб максимально убезпечити своє здоров’я від різного роду недуг.

В ході досліджень було з’ясовано, що дівчата і жінки, які ведуть активний спосіб життя і мають гарне почуття гумору, на 73% скорочують вірогідність розвитку у себе різного роду патологічних процесів. Особливо, що стосується розвитку серцево-судинних недуг, зокрема інсульту. Крім цього, представниці прекрасної статі, які не проти пожартувати над іншими і адекватно сприймають критику, жарти на свою адресу, на 48% скорочують вірогідність раптової смерті.

Такі дані були зібрані на основі теоретичних і практичних досліджень. Так, у практичному експерименті взяли участь більше 50 000 жінок. Крім вищеописаних показників також було встановлено, що дівчата з хорошим почуттям гумору на 83% менше хворіють інфекційними захворюваннями і практично ніколи не звертаються до лікарів з підозрою на онкологічне захворювання.

Слід зазначити, що такі результати дослідження не повністю відносяться до чоловіків. Аналогічні експерименти були проведені і з представниками сильної статі, і ось що було доведено – почуття гумору, і активний спосіб життя скорочує тільки інфекційні недуги (на 74%). Від патологій серцево-судинної системи це не рятує. Більше того – гормон стресу у чоловіків з віком тільки підвищується. Дані дослідження були неодноразово підтверджені як в теорії, так і на практиці. Виходячи з цього, вчені радять якомога позитивніше відноситися до свого життя і насичувати її, по можливості, тільки позитивними емоціями. Адже запобігти захворювання набагато простіше, ніж лікувати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here