Венеричні захворювання лікуватимуть струмом

0
203

Наукові фахівці з Віденського інституту вірусології знайшли новий, і досить ефективний метод лікування венеричних захворювань. Так, на їхню думку, ефективно і швидко усувати мікроорганізми, які спровокували такий патологічний процес, можна за допомогою електричного струму. Зазначається і те, що даний метод лікування, поки що, застосовний тільки для чоловічої половини людства. З часом, передбачається зробити цю процедуру і для жінок, проте, на даний момент це неможливо через фізіологічних особливостей.

Принцип лікування електричним струмом полягає в наступному – навколо статевого органу чоловіка закріплюється спеціальний електрод, після чого медичний працівник вводити в уретру графітову паличку і включає акумулятор.

В результаті цього, хвороботворні мікроорганізми, які прагнуть зарядити графітову паличку, просто гинуть. Що стосується потужності акумулятора, то вона цілком безпечна для людського організму, так як не перевищує обсягу батареї від мобільного телефону.

Слід зазначити, що ідея лікування венеричних захворювань електричним струмом виникла вже давно і навіть проходила деякі клінічні випробування. Однак, як показали результати досліджень, такі методи терапії були менш ефективними, ніж прийом відповідних медикаментів. Останні ж випробування показали більш втішні результати, проте доопрацювання ще потрібні. Наукові фахівці сподіваються, що незабаром лікування електрикою буде використовуватися в широкій практиці.

Незалежно від того, які методи лікування ЗПСШ будуть використовуватися в подальшому, на першому місці все одно повинна стояти профілактика. Самим простим і дієвим методом є використання бар’єрних методів контрацепції.