Віагра і потенція

5-31-2019

Виагра и потенция

Віагра – найбільш поширений препарат, призначений для стимуляції ерекції і збереження стійкого результату протягом декількох годин. Він дозволяє чоловікам подолати проблеми інтимного характеру. Незважаючи на високу результативність кошти, до його вживання необхідно ставитися з обережністю, що обумовлюється наявністю ряду протипоказань.Також хочемо вам порекомендувати почтати більш детально про віагру ви можете на сайті http://www.sachonline.org/, тут багато корисної інформації.

Основною діючою речовиною даного препарату є силденафіл. Для досягнення максимального ефекту в складі присутні кальцій і магній, целюлоза, лактоза, діоксид титану. Оригінальний продукт відрізняється від аналогів і фальсифікату наявністю вигравірованого назви на кожній таблетці. Останні упаковані в блістер по одній або декілька штук. Упаковка препарату виконана з картону біло – синього кольору, містить на одній із сторін голографічну наліпку. Робота даного засобу заснована на блокуванні ферментів, що провокують спазм судин.

Завдяки цьому досягається посилення припливу крові, повноцінне наповнення кавернозних тел. Але працює засіб виключно при наявності статевого потягу. При відсутності сексуального збудження, воно марно. Вживати Віагру необхідно за дві години до передбачуваного статевого акту. Саме стільки часу потрібно для її засвоєння організмом. Максимальна тривалість збереження стійкої ерекції зазвичай становить чотири години. При дотриманні інструкції рідко виникають побічні дії. Підібрати правильну дозування кошти можна дослідним шляхом.

Бажано застосовувати таблетки натще або за дві години до прийому їжі. Варто уникати при цьому деяких продуктів – грейпфрутового соку, жирних страв, алкогольних напоїв у великій кількості. Останні можуть знизити ефективність препарату або відстрочити його дію. Розглянутий препарат для збільшення потенції не варто приймати чоловікам, якщо організм погано переносить вплив силденафілу та інших компонентів, наявних у складі.

Дуже обережно потрібно ставитися до стимулювання ерекції за допомогою Віагри при ішемії, гіпертонії, гіпертензії, коливної стенокардії. Знизити ризик прояву будь-яких побічних дій можна, попередньо проконсультувавшись з лікарем.