Віагра підвищує ризик розвитку раку шкіри

0
244

Нове дослідження американських учених показало, що застосування силденафілу, який широко відомий під назвою віагра, що значною мірою підвищує ймовірність розвитку онкологічного ураження шкірного покриву.

Вчені виявили, що у тих представників чоловічої статі, які використовують подібний засіб, ризик розвитку меланоми становить на 84% більше, ніж у тих чоловіків, які ніколи не зверталися за допомогою до такого препарату.

Подібний висновок був зроблений на підставі аналізу даних більше ніж 25 тисяч жителів Америки і Китаю, середня вікова категорія яких становила 65 років. При цьому враховувалася інформація стосовно того, чи використовують добровольці віагру, чи ні. Таким чином, стало відомо, що чоловіки, які застосовують дану речовину від потенції, більшою мірою піддаються ризику раку шкіри, у порівнянні з тими, хто вдається за допомогою до інших засобів, що відновлює чоловічу сексуальну силу.

Небезпека такого препарату обумовлюється тим, що він впливає на генетичний механізм, який робить злоякісні клітини агресивними. Також наголошується, що ймовірність діагностування не таких небезпечних, але більш часто зустрічаються різновидів онкологічного процесу, що вражає шкірний покрив, не був вище у представників сильної половини людства, що приймає такий препарат. Мова йде про базальному і плоскоклітинному раку.

Тим не менш, вчені стверджують – через те, що подібні висновки є попередніми, на даний момент ще занадто рано радити чоловікам з проблемами в сексуальному плані припинити прийом всередину таких таблеток. Однак таким людям настійно рекомендовано пройти лабораторно-інструментальну діагностику на предмет ймовірності розвитку раку шкіри.