Відкладати наступну вагітність після викидня не обовязково

0
7

Раніше існувала думка, що після викидня повинно пройти мінімум шість місяців, і тільки потім можна зачати дитину. Однак тепер вчені стверджують, що витримувати такий термін зовсім не обов’язково. Обумовлено це тим, що така перерва, який рекомендують витримувати гінекологи, жодним чином не позначається на ризики для здоров’я матері і малюка.

Так, для підтвердження своїх теоретичних даних, вчені провели практичні дослідження. Клініцисти взяли до уваги кілька історій хвороби жінок, які перенесли викидень. Було відзначено, що ризики такого повторного патологічного процесу були меншими, в тому випадку, якщо жінка не очікувала 6 місяців для повторного зачаття. Медики відзначили, що показники ще однієї втрати дитини спостерігалися в 62%.

Крім цього, вчені взяли до уваги і загальний розвиток дитини, те, як протікала родова діяльність. Було встановлено, що ризик передчасних пологів склав 79% показників жінок, які чекали більше півроку. Таким чином, вчені стверджують, що зачати дитину можна і раніше, якщо здоров’я жінки дозволяє, і немає загальних протипоказань.

У той же час, медики відзначають, що єдиною, і, мабуть, найголовнішою причиною складної вагітності може стати нестача фолієвої кислоти. Недостача саме цієї речовини спостерігається після викидня. Однак гінекологи вказують на те, що така проблема спостерігається в тому випадку, якщо переривання вагітності було після 6 місяців. У тому випадку, якщо стався викидень на ранньому терміні вагітності, то ніяких проблем бути не повинно.

У будь-якому випадку, медики настійно рекомендують, перш ніж зачати дитину, підготувати свій організм до цього. В такому випадку, можна уникнути істотних ускладнень і народити здорового малюка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here