Відкриття: секс шкодить головного мозку та психіки

0
195

Межі активності статевого життя є особистим показником для кожної людини. Згідно з твердженнями вчених з Канади – контроль над сексуальним потягом негативно позначається на функціонуванні головного мозку, що може стати причиною розвитку різних порушень з боку психіки.

Активне прагнення отримати задоволення від сексуального контакту, так само, як і гіперсексуальність, дослідники порівнювали з такими захворюваннями, як хвороба Паркінсона і біполярний порушення психіки. Як з’ясувалося, всі описані фактори чинять несприятливий вплив на мозок.

Саме це підштовхнуло авторів наукового дослідження з’ясувати, яка оптимальна частота заняття любов’ю, що безпосередньо залежить від вікової категорії людини. Висновок виявився простий – у молодості потреба в сексі вище, ніж в похилому віці. Це обумовлюється тим, що у осіб старше 45 років відзначається підвищена ймовірність розвитку захворювань з боку головного мозку і психічних порушень. Саме з цієї причини слід цінувати здатність утримуватися від сексу.

Такий висновок був зроблений за підсумками багаторічного експерименту, який тривав приблизно 10 років. Всіх добровольців поділили на кілька груп, відповідно до вікової категорії. Так, перша група включала в себе осіб до 30 років, друга – до 40, а третя – до 50 років.

На думку експертів, щоб уникнути проблем з мозком і психікою особам з першої групи рекомендується займатися сексом в середньому 112 раз у рік, другий – 86, а для третьої переважне число статевих контактів становить 69.

Однак такі результати не враховують індивідуальних особливостей кожного людського організму. Але в будь-якому випадку, літнім людям необхідно утримуватися від сексуальних стосунків – адже це колосальне навантаження не тільки для всього тіла, але і шкідливо для мозку.