Вигулювання собак покращує здоровя у літніх людей

0
201

При цьому утворюються міцні зв’язки господарів з вихованцями, що збільшує фізичну і соціальну активність господаря. Про це говорять дослідники з університету штату Міссурі, які повідомляють про свої висновки в The Gerontologist journal.

Рекомендації стверджують, що дорослі різного віку повинні гарантовано, принаймні, 150 хвилин на тиждень займатися помірною фізичною активністю.

Ходьба є простим способом для досягнення цієї мети; така самопідготовка, має низьке шкідливий вплив на організм. Насправді, серед літніх людей у віці від 60 років і старше – це найбільш поширений вид дозвілля, фізичної активності, як зазначають автори.

Тепер, виявляється, що вигул собак пропонує спосіб допомогти літнім людям залишатися активними і потрібними, повідомляє старший автор дослідження Ребекка Джонсон, професор коледжу ветеринарної медицини в Міссурі.

Вона каже, що дослідження дає докази асоціацію між вигулом собак і фізичним здоров’ям.

Для їх дослідження, професор Джонсон і колеги проаналізували дані пенсійного дослідження (HRS) за 2012 рік, яке включало в себе обстеження приблизно 20 000 американців у віці старше 50 років, кожні 2 року.

У 2012 році компанія HRS включила в аналіз розділ про взаємодію людини і тварин, щоб дослідники вивчили зв’язки з іншими даними про фізичної активності, частоту відвідувань лікаря та стан здоров’я учасників.

Дослідники виявили, що вигул собак був пов’язаний з більш низьким індексом маси тіла, меншою кількістю візитів до лікаря і більш частої помірною та інтенсивної фізичної активності.

Вчені відзначають, що прогулянки з улюбленцями були також пов’язані з меншою кількістю обмежень у повсякденній діяльності, а також із збільшенням соціальної користі, так як це пропонує відмінний засіб для плідного спілкування власників домашніх тварин.

Крім того, дослідники виявили, літніми людьми з найсильнішою зв’язком зі своєю собакою були ті, які ходили з їх домашнім тваринам частіше і протягом більш тривалих періодів часу.

Тим не менш, дослідження не виявило тісний зв’язок між простим володінням собакою і поліпшеними фізичними моделями поведінки або здоров’я.

Професор Джонсон, який також є професором геронтологічного догляду, прийшов до висновку, що результати можуть слугувати основою для медичних працівників, щоб вони могли рекомендувати володіння і прогулянки з домашніми тваринами для літніх людей.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com