Вітаміни для чоловіків як вибрати, кращі поради

12-2-2019

Значення вітамінів в житті людини неможливо переоцінити. Чоловіки часто ігнорують цей аспект, і марно. Приймаючи вітаміни протягом усього життя, можна зберегти сили і здоров’я до старості. Щоб бути здоровим , хочемо порекомендувати купити вітаміни Айхерб

Вітаміни для чоловіків
При порівнянні рекомендацій по збереженню здоров’я та енергії для чоловіків і жінок стає помітно, що перші незаслужено обділені увагою громадськості з цього важливого питання.

Воно й зрозуміло: жіночий організм протягом життя відчуває колосальні навантаження, пов’язані з репродуктивною функцією. Безсумнівно, жінці потрібна допомога. Але при цьому якось не береться до уваги, що жінка більшу частину життя захищена потужним щитом естрогенів, які перешкоджають інфарктам та інсультам, а ось у чоловіків такого захисту немає, а навантажень і відповідальності у них ненабагато менше.

Звичайно, можна продумати свій раціон і постаратися збагатити його корисними речовинами, але набагато простіше пропити курс таблеток, і просто дотримуватися здорового харчування.

Критерії вибору вітамінів для чоловіків
Найважливішим завданням у питанні вітамінів є збереження та зміцнення потенції, яка не тільки додає в життя яскравих фарб, але і сприяє народженню здорового потомства, оскільки воно безпосередньо залежить від якості сперматозоїдів.

Є найважливіші речовини, без яких ніяк не обійтися:

Цинк, безпосередньо впливає на вироблення тестостерону; при його відсутності знижується статевий потяг.
Селен, оптимізує структуру сперматозоїдів і нейтралізує шкідливі для чоловічого організму речовини.
L-карнітин, що поліпшує склад сперми і забезпечує хорошу ерекцію.
Крім цих речовин в мультикомплекс вітамінів повинні входити вітаміни групи В, аскорбінова і фолієва кислоти, вітамін D і кальцій. Препарати можна приймати профілактично курсами, і обов’язково придбати їх при плануванні зачаття.

Критерії курсу вітамінів для чоловіків
При виборі вітамінного комплексу потрібно спиратися не тільки на зручність прийому таблеток, але і на інформацію про свій стан. Просте обстеження в клініці підкаже, яких саме речовин не вистачає, і на основі отриманих даних лікар призначить індивідуальний курс.

Вибрані таблетки повинні мати деякі важливі характеристики:

не мати або мати в мінімальній кількості побічні ефекти;
при випадковому передозуванні не приносити шкоди;
надавати швидке і довготривале дію.
Зберегти та закріпити позитивний ефект обраного комплексу допомагають здоровий спосіб життя, незмінний режим дня і розумна фізична активність.