Виявлена незвичайна причина інфаркту

0
10

Як відомо, розвиток інфаркту пов’язано з великою кількістю факторів, перелік яких нещодавно розширили американські вчені. Вони виявили, що до подібного недузі в літньому віці може призвести надмірна пристрасть до солоної їжі в молодості або навіть у дитинстві.

Щоб отримати подібну інформацію дослідники з Огайо провели наукове дослідження, в якому брало участь понад 500 добровольців. В ході дослідження клініцисти вивчали деталі повсякденного життя учасників. Це дало можливість виявити, що інфаркту найбільш часто піддаються ті, у кого в історії хвороби спостерігалася така патологія, як слабкість плечової артерії. Викликає такого захворювання кровоносної судини надмірне вживання солі, у групі ризику люди вікової категорії до тридцяти років.

Молоді люди, в раціоні яких була присутня велика кількість чіпсів та інших солоних продуктів або страв, надалі показували розтягнення плечової артерії. Це пояснюється тим, що великий вміст солі в організмі стає причиною втрати судинами еластичності, чого вони втрачають свою здатність до нормального скорочення. Саме цим і обумовлюється розтягнення важливою для серцево-судинної системи артерії. Варто відзначити, що інфаркт це досить небезпечна недуга, який може призвести до летального результату. В даний час спостерігається зниження вікового порогу розвитку такої хвороби.

Клініцисти рекомендують обмежувати дітей від споживання пересолених страв, оскільки це може стати причиною розвитку не тільки інфаркту, але і інших серцевих захворювань. Більш того, батькам варто відмовитися від такої міри заохочення дитини, як дозвіл з’їсти пачку чіпсів або інших шкідливих закусок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here