Виявлена незвичайна причина інфаркту

0
200

Як відомо, розвиток інфаркту пов’язано з великою кількістю факторів, перелік яких нещодавно розширили американські вчені. Вони виявили, що до подібного недузі в літньому віці може призвести надмірна пристрасть до солоної їжі в молодості або навіть у дитинстві.

Щоб отримати подібну інформацію дослідники з Огайо провели наукове дослідження, в якому брало участь понад 500 добровольців. В ході дослідження клініцисти вивчали деталі повсякденного життя учасників. Це дало можливість виявити, що інфаркту найбільш часто піддаються ті, у кого в історії хвороби спостерігалася така патологія, як слабкість плечової артерії. Викликає такого захворювання кровоносної судини надмірне вживання солі, у групі ризику люди вікової категорії до тридцяти років.

Молоді люди, в раціоні яких була присутня велика кількість чіпсів та інших солоних продуктів або страв, надалі показували розтягнення плечової артерії. Це пояснюється тим, що великий вміст солі в організмі стає причиною втрати судинами еластичності, чого вони втрачають свою здатність до нормального скорочення. Саме цим і обумовлюється розтягнення важливою для серцево-судинної системи артерії. Варто відзначити, що інфаркт це досить небезпечна недуга, який може призвести до летального результату. В даний час спостерігається зниження вікового порогу розвитку такої хвороби.

Клініцисти рекомендують обмежувати дітей від споживання пересолених страв, оскільки це може стати причиною розвитку не тільки інфаркту, але і інших серцевих захворювань. Більш того, батькам варто відмовитися від такої міри заохочення дитини, як дозвіл з’їсти пачку чіпсів або інших шкідливих закусок.