Виявлена нова причина розвитку раку молочної залози

0
10

Згідно з дослідженнями учених з Каролінського інституту, який знаходиться в Швеції, жінки з проблемами стоматологічного характеру в 11 разів більше ризикують отримати онкологічне захворювання. Зокрема, мова йде про проблеми з яснами.

Попередньо вчені провели кілька досліджень. В одному з експериментів взяло участь близько трьох тисяч осіб. Так, було з’ясовано, що жінки, які мають стоматологічні захворювання запущеного характеру, запалення ясен, з більшою часткою ймовірності можуть отримати онкологічне захворювання.

Після проведених експериментів, вчені пояснили свою теорію. Практично будь-яке стоматологічне захворювання починається з зубного нальоту, який у свою чергу може викликати запалення ясен. Якщо такий процес не почати усувати, відбувається запалення ясен і, як наслідок, розвивається гнійний процес, зуб просто починає руйнуватися і випадати. Бактерії, які утворюються на місці запалення, розносяться з кров’ю по організму, що може призвести до різних патологічних процесів, в тому числі і онкологічних захворювань. Що ж стосується жінок, то в їхньому випадку це найчастіше рак молочних залоз.

Трохи раніше вчені цього інституту виявили, що помірне споживання в їжу курячих яєць може звести до мінімуму ризик розвитку онкологічного захворювання в жіночому організмі. Також, слід зазначити, що дослідження вчених, на даний момент, тільки отримують практичне підтвердження, тому повністю на них покладатися, поки що, не варто.

В ході практичних експериментів, вчені нагадали про те, що при дбайливому ставленні до свого здоров’я, своєчасному обстеженню, можна якщо не виключити, то звести до мінімуму ризик розвитку онкологічного захворювання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here