Виявлена нова причина розвитку раку молочної залози

0
263

Згідно з дослідженнями учених з Каролінського інституту, який знаходиться в Швеції, жінки з проблемами стоматологічного характеру в 11 разів більше ризикують отримати онкологічне захворювання. Зокрема, мова йде про проблеми з яснами.

Попередньо вчені провели кілька досліджень. В одному з експериментів взяло участь близько трьох тисяч осіб. Так, було з’ясовано, що жінки, які мають стоматологічні захворювання запущеного характеру, запалення ясен, з більшою часткою ймовірності можуть отримати онкологічне захворювання.

Після проведених експериментів, вчені пояснили свою теорію. Практично будь-яке стоматологічне захворювання починається з зубного нальоту, який у свою чергу може викликати запалення ясен. Якщо такий процес не почати усувати, відбувається запалення ясен і, як наслідок, розвивається гнійний процес, зуб просто починає руйнуватися і випадати. Бактерії, які утворюються на місці запалення, розносяться з кров’ю по організму, що може призвести до різних патологічних процесів, в тому числі і онкологічних захворювань. Що ж стосується жінок, то в їхньому випадку це найчастіше рак молочних залоз.

Трохи раніше вчені цього інституту виявили, що помірне споживання в їжу курячих яєць може звести до мінімуму ризик розвитку онкологічного захворювання в жіночому організмі. Також, слід зазначити, що дослідження вчених, на даний момент, тільки отримують практичне підтвердження, тому повністю на них покладатися, поки що, не варто.

В ході практичних експериментів, вчені нагадали про те, що при дбайливому ставленні до свого здоров’я, своєчасному обстеженню, можна якщо не виключити, то звести до мінімуму ризик розвитку онкологічного захворювання.