Встановлені провокатори сонного паралічу

0
6

Завдяки спільним зусиллям дослідників з Англії і Америки стали відомі основні провокатори сонного паралічу. Для цього вчені проаналізували дані 42 наукових досліджень, що проводяться в проміжку з 1984 по 2016 рік. Варто відзначити, що найбільш глобальне з них охоплювало приблизно 90 тисяч добровольців.

Згідно з оцінками вчених, в переважній більшості ситуацій від нападів сонного паралічу страждають ті, хто часто прокидається під час нічного відпочинку, а також протягом дня піддається впливу стресових ситуацій. Крім цього, вважається, що не останнє місце займає віра в потойбічне.

Сонний параліч – являє собою патологічний стан, на фоні якого люди не можуть поворухнутися під час занурення в глибокий сон, а також при пробудженні. Крім слабкості м’язів у таких осіб нерідко виникають зорові галюцинації. Найчастіше подібні напади тривають не більше 2 хвилин. Згідно зі статистикою, від цього розладу страждає кожен 2 людина на Землі, а на регулярній основі стикаються з цією проблемою 5-7% людей.

Автори масштабного і довгострокового наукового дослідження проаналізували взаємозв’язок між описуваної проблемою і багатьма аспектами життя. Сюди відносяться — тривалість нічного сну, кількість пробуджень, улюблена поза для засипання, присутність яких-небудь захворювань або генетичної схильності, а також вплив стресу, харчові пристрасті і ступінь доходів.

Таким чином, вдалося з’ясувати, що найбільш часто від сонного паралічу страждають ті, хто має проблеми зі сном, зокрема, проблеми з засипанням і часті пробудження ночами. Також в групу ризику входять ті, хто зловживає ліками, часто піддається стресу або має розлади психіки.

Крім цього, встановлено, що підвищену ймовірність розвитку подібних нападів спостерігається у тих, хто спить менше 6 або більше 9 годин.Не виключається ймовірність виникнення такої проблеми у тих, хто раніше був схильний посттравматичним стресовим розладів і страждає від соціофобії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here