Вживання молока повязано з настанням клімаксу

0
216

Дослідниками з Гарварду були проаналізовані дані наукового дослідження, в якому брало участь понад 120 тисяч представниць слабкої статі, на тлі чого була виявлена незвичайна закономірність. Вчені встановили, що вживання молока може вплинути на те, що менопауза настане пізніше.

Більш того, фахівці заявили, що молоко і молочна продукція має позитивний ефект на продовження періоду дітонародження. Подібна особливість таких інгредієнтів обумовлюється впливом на жіночий організм кальцію, який входить до складу таких продуктів.

Вивчивши дані спостережень за представницями жіночої статі у віковій категорії від 25 до 50 років за тридцятирічний проміжок часу, дослідники прийшли до висновку, що у тих добровольців, у яких в раціоні було підвищений вміст кальцію, ймовірність розвитку ранньої менопаузи знизилася на 13%, порівняно з іншими учасницями дослідження, питавшимися як зазвичай.

Клініцисти відзначають, що не тільки молоко є інгредієнтом з високим вмістом кальцію. В групу корисних продуктів також відносять зелені фрукти й овочі, зокрема брокколі.

На додаток вчені заявили, що не тільки кальцій позитивно впливає на схильність жінок до підвищеної фертильності. Не останню роль відіграє вітамін D. Таким чином, в пременопаузальном періоді необхідно збагачувати меню не тільки молоком, але також сиром, яйцями і жирними сортами риби.

Варто відзначити, що в період клімаксу у жінок знижується функціонування яєчників, на тлі чого знижується вміст жіночих статевих гормонів. Це тісно пов’язане з обмінними процесами в кістках і нервовою системою. Саме з цієї причини потреба в кальції, в передбачуваний період настання менопаузи, ще більше зростає.