Як повернути силу відносин.

5-2-2018

Як повернути силу відносин.
Доброго Дня, Юлія! Допоможіть, будь ласка, дуже хочу помиритися з чоловіком. Він доглядав, переживав, допомагав, підтримував мене. З-за моєї дурості ми розлучилися. Навіть не знаю, чому себе так вела. Може, не розглянула на той момент, що це моє, рідне. І зараз з-за цих сварок ми розлучилися. Він сказав, що втомився, що з-за всіх цих сварок у нього зникли почуття до мене. Він часто телефонує мені, іноді ми бачимося. Але при цьому він абсолютно ніяких кроків до відновлення відносин і натяків на можливі відносини не робить. Таке відчуття, що він не визначився, чого хоче. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі www.blog.drugstore.org.ua.
І не відпускає мене повністю, але й до себе не підпускає. Можливо взагалі «повернути» чоловіка, який позначив своє бажання закінчити відносини? У багатьох випадках – ні. На всякий випадок автор попереджає відразу: звичайно, відповідальність за зруйновані стосунки лежить на обох партнерах. Але чоловіків ми соромити не будемо. Розглянемо лише типові жіночі помилки. Ще одна помилка, що сприяє закінчення відносин, – це «збереження власної свободи». Зокрема – не готувати, не прибирати, щоб не дати перетворити себе в домашню рабиню».
Але, на жаль і ах, чоловік у будь-який історичний період хоче їсти. «Я теж працюю і теж втомлююся», «якщо хочеш поїсти, приготуй собі сам» – не працюють. Як би не був хороший секс, наскільки б ви не були близькі духовно, якщо чоловік голодний і не доглянутий, відносини починають свій зворотний відлік. Чоловік може стати союзником у домашньому господарстві, тільки якщо жінка дипломатична і спокійна. По-перше, вони намагаються викликати ревнощі усіма можливими способами.