Як вибрати дитячого отоларинголога

6-26-2019

Как выбрать детского отоларинголога
Виклик дитячого лікаря додому. Ваш малюк не потрапить в незнайому обстановку і уникне приводу заразитися інфекціями від інших дітей. Наш доктор приділить Вашій дитині стільки часу, скільки потрібно. За результатами візиту ви отримаєте лікарський висновок з рекомендаціями. Наші співробітники завжди можуть пояснити свої призначення і відповідають на питання батьків.
Також хочемо вам порекомендувати me.dp.ua/our-specialists/for-children/otolaringolog-child/
При необхідності додаткової діагностики наші кваліфіковані медсестри проведуть паркан лабораторних аналізів навіть у немовлят. Якщо стан пацієнта не важкий, його краще лікувати в домашніх умов під контролем спеціаліста.  У співпраці з нашими партнерами ми також пропонуємо послуги швидкої медичної допомоги та транспортування. Якщо Вам далеко їхати в наш центр або Ви вважаєте важливим повністю виключити можливість контакту видужуючого з хворими дітьми, ми приїдемо до вас для повторної консультації та оформлення довідки в садочок чи школу. (а для володарів наших клубних карт буде ще й 5% знижка).
У нашій клініці працюють грамотні досвідчені педіатри, що мають тривалий стаж роботи як у стаціонарах, так і в амбулаторно – поліклінічних установах і на швидкої допомоги. Ви можете отримати консультацію кваліфікованого педіатра в умовах дитячого медичного центру, так і викликати педіатра додому. Виклик педіатра додому – звичайна практика в тих випадках, коли дитина важко хворіє. Звичайно, потрібен виїзд педіатра додому потрібен для огляду (патронажу) новонародженого малюка. Всім відомо, що педіатр – дитячий лікар. Чому педіатрія виділена в окрему спеціальність. Чи є російська школа педіатрії.
Дитячий ЛОР або отоларинголог – лікар, що займається вивченням стану і, при необхідності, лікуванням органів, перелічених у назві спеціальності – вуха, горла і носа. Які хвороби лікує дитячий ЛОР лікар. Коли треба звертатися до отоларинголога. Найзручніше викликати ЛОР лікаря до дитини додому.
Наша компанія володіє технологією масової диспансеризації дітей в дитячих садках і школах. Ми робимо акцент на якісному і неформальному проведенні диспансеризації дітей, тому для роботи ми залучаємо кращих лікарів стаціонарів р.
Досвідчений педіатр допоможе розібратися мамі в її знаннях і вибрати правильну і безпечну тактику догляду за новонародженим. Після консультації всі питання в догляді за новонародженим стануть ясними, і пройде невпевненість від вступу в нове життя і звикання до малюка.
Після огляду дитини мама отримує індивідуальні рекомендації по догляду за дитиною, засновані на кваліфікованому огляді малюка, розуміння як організувати режим новонародженого: сон, купання, годування, прогулянки, купання.