Як вилікувати ігроманію

12-22-2020

 

Ігроманія-це пастка, в яку може потрапити кожен. Постійне сильне напруження і стреси штовхають людей до гри з метою отримати розрядку і піти від своїх проблем в якийсь віртуальний світ. У цьому світі людина живе без проблем і там він успішний. Все це затягує людини, і він вже сам не помічає, як разове задоволення перетворюється в серйозну психологічну проблему. Крім психологічних проблем людина може постраждати фінансово. Також хочемо порекомендувати почитати про  лечение игромании  , тут Вам допоможуть вилікуватися від ігроманії.

До відома: впоратися поодинці з ігроманією практично неможливо. Людина пристрастившись до ігор, вважається хворим і без медичного втручання йому не впоратися. Ігроманія вимагає негайного втручання фахівця, так як несе загрозу для повноцінного життя людини.

У людини залежного від ігор відсутній усілякий інтерес до чого небудь, крім гри. Ось деякі з симптомів, які можуть помітити близькі ігромана:

Важливо: ігроманія настільки серйозне захворювання, що з ним не просто впоратися навіть фахівцеві. Тільки досвідчений лікар в тандемі з близькими людьми хворого зможе допомогти вирішити проблему.

Ігроманія лікується важче, ніж інші хвороби з однієї простої причини – сам хворий не усвідомлює що він хворий. Він вважає, що всі занадто перебільшують його пристрасть до гри і якщо треба, він зможе зупинитися в будь-який момент.

Через заперечення проблеми, хворого дуже важко переконати в проходженні курсу лікування.

До відома: підлітка можна почати лікувати без його згоди, так як їм не знайоме почуття самоконтролю.

Медикаментозний спосіб лікування

Один з основних способів лікування ігромана-медикаментозно. Грамотне застосування прописаних лікарем препаратів допомагає зняти напругу, нав’язливий невроз і депресію. Із застосуванням препаратів повертається нормальний сон, у людини з’являється інтерес до нормального життя. Залежно від стану пацієнта фахівець призначає психотропні препарати або снодійне, антидепресанти або транквілізатори, нейролептики або ноотропні препарати. Медикаментозний спосіб лікування фундаментальний, але не основний. Лікування повинно бути комплексне.

Психотерапія

Медикаментозне лікування призначається в комплексі з відвідуванням психотерапевта. Це можуть бути як сімейні або групові заняття, так і індивідуальні. Лікування психотерапією включає наступне:

До відома: найбільш дієвою методикою в психотерапії, вважається кодування, а в деяких випадках і єдиною. Спеціаліст встановлює психологічну заборону на гру і таким чином пацієнт позбавляється від своєї нав’язливої звички грати. Подібне кодування використовують і при алкоголізмі і наркозалежності.

Немає точних термінів лікування від ігрової залежності. Все залежить від сукупності факторів. Але, одне можна сказати точно-треба запастися терпінням, так як лікування буде тривалим. В одних випадках від початку лікування до повного одужання йдуть місяці, в інших роки.