Як вибрати парихмакера

4-12-2021

Зараз Перукарнi можна зустріти практично на кожному розі.  І з кожним днем їх кількість тільки зростає. Але при цьому жінки все частіше задаються питанням, чому при такій кількості салонів, так важко знайти хорошого майстра. Майстра, який відразу зрозуміє, яку зачіску ви собі хочете. Тому для багатьох жінок відвідування нового перукаря це як гра в рулетку. Всі, напевно, чули про випадки, коли жінки після відвідин горе перукарів тижнями не хотіли виходити з дому. Цілком природно, що після таких сумних історій багато хто не хоче експериментувати.

Давайте подивимося, чому перукарі припускаються помилок.

• треба розуміти, що коли клієнт і перукар обговорюють майбутні дії майстра вони спілкуються на різних мовах. Перукар на професійному, а клієнт на побутовому. Іноді виникає непорозуміння, яке виражається в незадовільному для клієнта результаті.

• не всі перукарі майстри своєї справи або люблять свою роботу. Якщо ви бачите, що ваш перукар відноситься до своєї роботи без особливого ентузіазму, то краще відмовитися від його послуг.

• іноді винні самі клієнти, які не можуть словами детально пояснити те чого вони хочуть. Якщо ви хочете якусь складну зачіску, то є сенс принести з собою фото цієї зачіски.

Тепер поговоримо про те, як вибрати собі перукаря, який все зробить так, як ви хочете.

• насамперед варто звернути свою увагу на сам салон, в якому працює перукар.зовнішній вигляд приміщення, інструменти майстра і застосовувана косметика побічно вказують на рівень надаваних в салоні послуг.

• зверніть увагу на зовнішній вигляд перукарів, на їх зачіски. Правильне ставлення до себе вказує на те, що і до клієнтів вони будуть относітс відповідно.

• для перукаря професіонала найважливішим етапом роботи з клієнтом є підбір зачіски. Адже як би там не було, але правильна стрижка це навик. А ось правильний підбір зачіски це бажання зробити свого клієнта задоволеним. Так що ваш перукар повинен підходити до цього етапу з ентузіазмом, в іншому випадку результат вас не порадує.

• хороший майстер в перукарні завжди спілкується зі своїм клієнтом, в тому числі дає рекомендації по догляду за волоссям.

• якщо ви в салоні вперше, то не варто відразу ж радикально міняти свій образ, навіть якщо у цього салону чудова репутація. Краще для початку, зробити укладку або підрівняти кінчики, щоб перевірити кваліфікацію перукарів цього салону.

1. Запрошуємо майстрів краси на наш сервіс! — ustyle.pro -сервіс замовлення послуг краси онлайн. Реєструйтеся і отримуйте нових клієнтів!