Як вилікувати алкоголізм

9-29-2021

Лікувально відновлювальний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і придбання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота. .

Алкогольна залежність-це сучасна біда багатьох сімей. Лікування в клініці може коштувати великих грошей, яких часом просто немає. Ще одна причина, по якій алкоголіку не надають спеціалізовану допомогу-родичі бояться за нього, тому не відправляють до медичного закладу. Щоб вилікувати людину від алкоголізму, починають проводити комплекс процедур в домашніх умовах. Також хочемо порекомендувати почитати про лікування алкоголізму івано-франківськ на сайті .

Алкоголізм не просто залежність, а справжня хвороба. Справитися з ним не так просто, як здається на перший погляд.

Алкоголізм ділиться на 3 стадії:

Перші дві стадії піддаються лікуванню в домашніх умовах: немає шкоди для організму, досягається максимальний ефект. При третій стадії алкоголізму необхідна термінова госпіталізація хворого в лікувальний заклад.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах потрібно починати з консультації лікаря. Саме нарколог зможе визначити правильний план домашнього лікування.

Щоб лікування алкоголізму на дому було ефективним і не зашкодило здоров’ю алкоголіка, викличте лікаря. Спеціаліст приїде з усім необхідним обладнанням та медикаментами. Він попередньо огляне хворого і тільки після цього перейде до призначення лікування. Нарколог може не тільки вивести зі стану запою і призначити засоби для подальшого вживання, але і провести повний курс позбавлення від залежності.

Поєднання кваліфікованої допомоги з домашньою обстановкою дозволяє алкозалежному швидко повернутися до нормального життя.

Крім заходів з залежним, нарколог проведе бесіду з родичами. Він дасть рекомендації по лікуванню, догляду за хворим, правильному спілкуванню і поведінки.

Алкоголізм можна побороти вдома. Для цього хворий повинен усвідомлювати свою залежність і мати сильне бажання її побороти. Ще одна обов’язкова умова лікування-підтримка і віра близьких людей.

Лікарі дають загальні рекомендації для прискорення одужання:

Головна рекомендація-це повна відмова від вживання спиртного. Ні залежний, ні найближче оточення не повинні вживати алкоголь. Хворого слід обмежити навіть у вигляді спиртних напоїв.

Для ефективного домашнього лікування пропонуються такі способи, як:

Поєднання декількох методик дозволяє досягти максимального ефекту.

Правильний підбір медикаментів дозволяє уникнути відвідування клініки, кодування. Лікування алкоголізму в домашніх умовах медикаментами має призначатися наркологом, виходячи зі стадії захворювання, фізичного і психічного стану хворого.

Вони можуть використовуватися в комбінації один з одним.

Препарати для зменшення потягу до алкоголю

Ця група засобів є антагоністами опіоїдних рецепторів. Тобто, вони допомагають блокувати почуття ейфорії від вживання алкоголю, зменшують потребу в спиртному, попереджають рецидиви.

Група цих медикаментів призводить до появи негативних впливів на організм при прийомі алкоголю. Спостерігається відчуття нудоти,

Препарати для відновлення

При алкогольній залежності знижується працездатність майже всіх систем організму. Страждають, перш за все, печінка, травна, серцево-судинна і нервова системи. Потрібно зняти хронічну інтоксикацію, відновити організм.

Для повного лікування необхідно використання всіх груп препаратів від алкоголізму.

Іноді неможливе використання медикаментів, кодування, психологічних методів, через протипоказань. В цьому випадку можна спробувати лікування алкоголізму в домашніх умовах народними засобами. Врахуйте, що ці методи приносять ефект лише на першій стадії алкогольної залежності.

Лимонний сік

Лікування алкоголізму за допомогою соку лимона має курс в 14 днів. Протипоказання для застосування методу-виразкова хвороба, загострення гастриту, підвищена кислотність в шлунково-кишковому тракті.

1. У перший день потрібно випити сік одного лимона. У другий день вживається сік з двох лимонів. Так, весь тиждень кожен день додається по одному лимону. Після тижня вживання потрібно кожен день знижувати кількість лимонів на 1 штуку. Отже, на 14 день потрібно вжити сік 1 лимона.

Медова терапія

Метод заснований на заповненні дефіциту калію і глюкози в організмі. Має невеликий курс прийому – 2 дні.

1. У перший день потрібно вжити 6 ложок меду за один прийом. Всього таких прийомів 3 в день, інтервал між ними – 20 хвилин. На другий день відбувається 3 прийоми меду. Перший і другий прийом – по 6 ложок кожен, третій-4 ложки.

Лавровий лист

Рецепт допомагає знизити тягу до алкоголю. Потрібно заварити два лаврові листки в 200 мл окропу: поставити на повільний вогонь і варити протягом 10 хвилин. Настоянка проціджують і остуджують. Випивати потрібно невеликими порціями протягом доби. Приймати розчин можна тривалий час. Настоянка підходить для зниження бажання вжити спиртне.

Слід пам’ятати, що майже всі засоби народної медицини від алкоголізму протипоказані при розладах шлунково-кишкового тракту.

Вживання пива часом входить в буденну звичку. Багато таким чином розслабляються після важкого дня. Для них перекинути одну-дві пляшечки пива – це норма. Цей ритуал стає регулярним, людина не помічає, коли просте вживання переростає в алкоголізм.

Лікування пивного алкоголізму не настільки радикальне, як інших міцних спиртних напоїв. Основна проблема цієї залежності полягає в тому, що потрібно переконати людину в її наявності. Це буває досить складно, адже багато хто просто не вважають пиво за алкогольний напій. Вони придумують виправдання, наприклад, що пиво позитивно впливає на здоров’я, прибирає стрес.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах можливо при наявності бажання у самого залежного і підтримки з боку близьких і знайомих. Найбільш ефективним буде лікування із залученням лікаря нарколога. Його можна викликати додому або отримати консультацію в лікарні і рецепт з необхідними ліками.