Як знайти стоматолога мрії

12-9-2019

Якщо ви ще не знайшли стоматолога мрії, а зуб вже болить, вам підійде будь-який лікар. У такому стані ваша мета-підстрахуватися від ускладнень і якомога швидше зняти запалення. З цим впорається стоматолог середньої руки.

Зуб починає хворіти через запалення, коли набряк здавлює нервові закінчення. У роті багато бактерій, тому запалення часто стають гнійними. Це небезпечно: якщо організм не стримає гнійний процес, він перекинеться на щелепу або навколоносові пазухи. Запалення пазух або окістя часто веде до операції.

Відгуки від друзів в соцмережах надійніше. Але мало просто написати пост у Фейсбуці і попросити в коментарях порадити стоматолога. Людям важливо, щоб про них думали добре. Якщо людина розуміє, що його слова побачать всі друзі, він постарається показати свого стоматолога у вигідному світлі, навіть якщо сам ним незадоволений. Тому стукайте до друзів в чат і просите відповісти на кілька запитань.

Що саме друг лікував. У стоматологів п’ять спеціальностей, на кожну вони отримують сертифікати в ординатурі. Лікар має право лікувати тільки за своєю спеціальністю:

терапевт лікує, чистить і відбілює зуби;
хірург видаляє зуби і проводить операції на зубах і яснах;
ортопед робить протези;
пародонтолог лікує ясна;
ортодонт виправляє прикус.

Як швидко стоматолог прийняв. Якщо довелося записуватися за місяць, можливо, у нього багато пацієнтів. Але може бути і так, що він довго копається або пацієнтам доводиться часто щось переліковувати.

Де лікар приймає. Якщо до нього їхати 2 години, а один все одно їздить-це означає, що він довіряє лікарю. Якщо ж у нього «відмінний стоматолог прямо під будинком», то, може бути, у нього просто дуже хороші зуби, які не доводиться занадто вже лікувати.

Як зв’язатися зі стоматологом. Часто вони працюють в декількох клініках і можна домовитися про прийом в тій, де лікуватися дешевше. Щоб цього не відбувалося, клініки зазвичай приховують контактні дані лікарів, тому в реєстратурі телефон вам не скажуть.

Надійніше всього отримати відгуки від людей, з якими ви перетинаєтеся в житті друзів, колег, сусідів, продавців сусідніх магазинів і лікарів, у яких ви лікуєтеся. Якщо ви тільки переїхали в Нове місто і ще нікого тут не знаєте-це хороший привід познайомитися з сусідами. Коли людина вважає вас Своїм, Він не порадить лікаря, в якому сумнівається.

Источник: https://nanoclinic.com.ua/uk/