Яке обладнання використовується для діагностики серцево-судинної системи.

5-14-2018

Яке обладнання використовується для діагностики серцево-судинної системи.
Високий рівень діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями серця і судин забезпечується, в тому числі, оснащенням відділу і суміжних підрозділів найсучаснішим з представленого на ринку медичним обладнанням. Для забезпечення можливості виконання всього спектру оперативних втручань при захворюваннях серцево-судинної системи відділ має чотири власних операційних зали: 2 операційні для проведення ендоваскулярних втручань і 2 операційні для відкритих операцій з можливістю проведення «гібридних» процедур. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://heaco.ua/catalog/electrocardiograph/.
Всі операційні зали побудовані за принципом так званих «чистих приміщень», що представляють собою ізольовані герметичні бокси з автоматичними дверима шлюзового типу, що мають індивідуальну систему вентиляції і мікроклімату з мікробіологічної фільтрацією. Система ламінарних потоків дозволяє забезпечувати циркуляцію стерильного повітря, що мінімізує можливість розвитку післяопераційних ускладнень. Хірургічне та анестезіологічне обладнання операційних є втіленням передових наукових розробок провідних виробників медичної техніки.
Для досягнення високих результатів у ході хірургічних втручань використовуються цілий спектр високотехнологічного обладнання, що забезпечує ефективність і безпеку для пацієнта. Ангіографічні системи Siemens Axion Artis Zee (Німеччина). АІК є штучним серцем, замещающим роботу людського під час проведення найскладніших хірургічних операцій. Використання їх є «золотим стандартом» діагностики під час операцій на серці та судинах.