Якутські медики розкажуть про те, як запобігти зайву вагу

0
255

20 серпня о 3 годині дня в медклініці ПСФУ пройде зустріч, на якій будуть присутні жителі та гості Якутська, а також медики. Вони присутнім прочитають лекцію про недоліки зайвої ваги і розкажуть, як від нього позбутися. Новину з відповідним текстом була надрукована в редакції новин ПСФУ.

Як розповіла присутнім Марія Местникова, за інформацією з центру здорового харчування, Російська Федерація зайняла 4 місце в світі за кількістю людей, які страждають ожирінням і просто зайвою вагою. Жирова тканина накопичується в людському організмі харчування неякісної та жирною їжею і недостатньої кількості фізичної активності укупі з сидячою роботою. Лікарів радує те, що останнім часом все більше росіян починають вести здоровий спосіб життя. Проте не може не хвилювати те, що разом з прагненням громадян добре виглядати з’явилися сумнівні засоби для схуднення і тренери, які не мають профільного спортивної освіти, які їх пропонують.

Крім лікарів, які розкажуть про наслідки ожиріння для здоров’я, на зустрічі виступлять представники спортклубу «Fit&Fun». Психологи і тренери спортивного клубу розкажуть присутнім про метаболізмі, методики боротьби із зайвою вагою, про користь і шкоду продуктів харчування та харчових звичках. За словами одного з наукових співробітників лікарні, кожна людина має право знати, як побороти зайву вагу, не нашкодивши здоров’ю і не ходячи на дорогі процедури. Крім того, клініка дає можливість кожному бажаючому отримати на платній консультації рекомендації щодо нормалізації ваги. Лікар прийме аналіз пацієнта і виявить, наскільки серйозна проблема зайвої ваги, потім підбере дієту, враховуючи підсумки аналізів і людські особливості.

За матеріалами: yakutiamedia.ru