Заходи безпеки для очей при покупці іграшок для дітей

0
257

Зараз в самому розпалі період різдвяних канікул, тому Американська Академія Офтальмології закликають людей не давати дітям іграшки, які можуть призвести до пошкодження очей. Це сталося після проведеного дослідження, опублікованого на початку цього року, яке показало зростання дитячих очних травм від іграшкових пістолетів.

У 2014 році у відділеннях невідкладної допомоги США лікувалося понад 250000 дітей у віці до 12 років з травмами, заподіяними іграшками.

Дослідження, проведене Школою Медицини Стенфордського Університету (Каліфорнія, показує, що частота дитячих очних травм від іграшкових пістолетів зросла на 511% в період між 2010-2012 роками, тоді близько 3000 дітей були проліковані у зв’язку очними травмами.

Найбільш поширеними травмами очей є садна рогівки або подряпини на поверхні ока, а також гифемы – крововиливи в передню камеру ока. Іноді травма може бути більш серйозною і привести до сліпоти, наприклад, із-за розриву очного яблука або відшарування сітківки.

Тим не менш, експерти попереджають, що й інші метальні або літаючі іграшки можуть також зашкодити дитячим очам. Вони включають в себе рогатки, дротики і навіть більш популярні зараз літаючі квадрокоптеры (дрони), які розглядаються в якості іграшок.

Американська Академія Офтальмології закликають людей, звернути увагу на такі заходи безпеки очей при покупці іграшок дітям:

  • Уникайте придбання страйкбольных і пневматичних пістолетів і автоматів, рушниць для пейнтболу і будь-яких іграшок з гострими, виступаючими або іншими частинами, які можуть сприяти попаданню чужорідних тіл в очі.
  • Купуйте тільки лазерні іграшки, які промарковані і сертифіковані; переконайтеся, що вони відповідають вимогам стандартів безпеки для лазерних продуктів по обмеженню потужності.
  • При купівлі спортивного інвентарю, переконайтеся, що ви також купили відповідні захисні окуляри з полікарбонатними лінзами, тому що вони не б’ються і менш імовірно, що вони зможуть пошкодити очі.
  • Давайте іграшки відповідно до віку і зрілості дитини, перевіряти вікові рекомендації на етикетці.
  • Забезпечте відповідний нагляд дорослими, коли діти грають з іграшками, які можуть призвести до травм очей; завжди тримайте окремо іграшки, куплені для дітей старшого віку від молодших дітей.
  • Якщо ваша дитина отримає травму ока, негайно зверніться за медичною допомогою до офтальмолога.

    За матеріалами: www.medicalnewstoday.com