Запах поту допоможе розповісти про багатьох проблемах зі здоровям

0
253

Давно відомо, що людина, яка не має медичної освіти, може займатися самодіагностикою. Про стан здоров’я організму можуть говорити волосся і нігтьові пластини. Однак зовсім недавно вчені прийшли до висновку стосовно того, що навіть запах поту може вказати на протікання патологічного процесу.

Потовиділення являє собою дуже важливий процес, що відповідає за терморегуляцію. Легка піт, що виникає в жарку пору року – це цілком нормальний ознака. Однак у деяких випадках система, що відповідає за виділення поту, бере на себе додаткові обов’язки, а саме стає засобом позбавлення організму від шлаків.

Рясне виділення поту найбільш часто спостерігається при порушенні функціонування нирок. Однак здорові нирки ніколи не виведуть корисні речовини, а ось піт позбавляє людину, як від «поганих» і «хороших» компонентів.

Клейкий піт – це ознака проблем з обміном речовин, що являє собою високий ризик розвитку новоутворень. Спочатку вони будуть доброякісними, але по мірі посилення проблеми, стануть злоякісними.

Смердючий запах поту свідчить про протікання запального процесу. При тривалому ігнорування такої ознаки можуть сформуватися ракові пухлини. Винятком є лише хлопці віком до 19 років – в таких випадках, це вказує на гормональні зміни юнацького організму.

Холодний піт в зоні декольте або на лобі – говорить про проблеми в легенях, зокрема, про застійних явищах. Рясне потовиділення під час хвилювання не що інше, як симптом розхитаності нервової системи і високої ймовірності виникнення психосоматичних недуг.

У будь-якому випадку людям будь-якої статі і віку ні в якому разі не варто ігнорувати подібне прояв. Що стосується медичних працівників, то вчені відзначають, що їм також варто приділяти належну увагу кількістю і запаху виділяється пацієнтами поту.