Заява вчених: прослуховування музики допоможе вилікувати рак

0
201

Вже неодноразово були проведені дослідження на тему впливу музики на загальний стан людини. Зараз же вчені з Дрексельского університету, який розташований у штаті Філадельфія, з упевненістю заявили громадськості, що з допомогою прослуховування певних стилів музики є можливість вилікувати людину від такого небезпечного і смертельного захворювання, як рак. Дослідження в даному напрямку тривають вже не один десяток років, і ось зараз вперше вдалося підтвердити, що музика здатна впливати на організм людини.

Щоб провести дослідження вченим знадобилася допомога понад трьох тисяч добровольців. Суть полягала в тому, що протягом певного проміжку часу вони прослуховували музику різних жанрів. І багато відзначали, що після такого сеансу їм ставало легко, і вони відчували себе набагато краще, ніж до того, як прийшли на сеанс. В цей же час вчені проводили фіксацію основних показників життєдіяльності організму, зокрема функції дихання і роботу серцево-судинної системи. Було відзначено, що у респондентів знижувався артеріальний тиск і дихання ставало більш спокійним і рівномірним.

Основні жанри музики, при яких спостерігалося поліпшення стану респондента:

  • фолк;
  • джаз;
  • класика;
  • кантрі, а також інші напрями, які часто називають «легкими».

Також вчені з університету зазначили, що якщо регулярно прослуховувати музику, то потреба в прийомі анестетиків і анальгетиків в значно мірою знижується, що благотворно позначається на реабілітаційному періоді. При прослуховуванні певних жанрів зменшується больовий синдром і людина просто не відчуває потреби в його приглушении за допомогою споживання синтетичних фармацевтичних засобів.