Знайдений новий спосіб лікування від алкоголізму

0
208

Вчені з університету в Техасі прийшли до нових висновків у дослідженнях, що стосується лікування алкоголізму. Так, на їх думку, і за результатами проведених наукових експериментів, повністю і назавжди вилікувати алкоголізм допоможе спеціальний вірус, який буде «коригувати» функціонування головного мозку.

Як вже було встановлено раніше, головний мозок людини, який схильний до надмірного споживання алкоголю, змушує більше вживати міцних, ніж охолоджувальних рідин. Крім цього, люди, які страждають від алкоголізму, з часом тільки збільшують добову норму споживання алкоголю, що істотно ускладнює процес лікування. Усунути це явище можна за допомогою спеціального генномодифікованого вірусу.

Для того, щоб підтвердити свої теоретичні припущення, вчені провели декілька експериментів з участю тварин. В якості піддослідних виступили миші. Перед гризунами було поставлено дві ємності з рідиною – одна з водою, одна з алкоголем. За підсумками першого етапу експерименту 80% мишей віддали перевагу мисці зі спиртним. Дещо пізніше тваринам було введено вірус, який безпосередньо впливав на функціонування головного мозку. За результатами другого етапу експерименту було зафіксовано, що більша частина гризунів вибрала миску з чистою водою. За даним фактом було проведено додаткове дослідження, в ході якого встановили наступне – нейрони головного мозку «блокували» бажання організму вживати спиртне.

Дана методика могла б допомогти більш ефективно боротися з алкоголізмом. Однак чи будуть подібні дослідження проводити за участю інших живих організмів, поки невідомо. Прийнято вважати, що такі експерименти проводити на людину не гуманно.