Знайдено речовину, яка «годує» рак

0
247

Визначити головного ворога людського організму, живлячої ракові клітини, вчені змогли з Фламандського університету, який знаходиться в Бельгії. Більше того, їм вдалося встановити, як відбувається цей процес.

Як виявилося, цукор, при попаданні в людський організм, з’єднується з геном, які беруть участь у життєдіяльності кожної онкологічної клітини, а також підвищує ступінь її виживання. Такий ген носить назву «RAS». З’єднання цих двох речовин формує собою так звану «міцну пастку», яку клітини імунної системи витіснити просто не в силах. На цьому тлі створюється замкнене коло, що стимулює розвиток онкологічних процесів і на постійній основі усваивающий цукор.

Підтвердити таку теорію вдалося завдяки даними дослідження, початок якого було покладено ще в 2008 році. Його суть полягала у вивченні впливу ефекту Варбурга. Фахівці з галузі онкології мають на увазі під таким процесом виділення раковими клітинами енергії за допомогою сильнодіючого гліколізу, після чого, відбувається формування молочної кислоти. Простими словами енергія виробляється шляхом розщеплення глюкози.

Подібна закономірність була виявлена під час спостереження за дріжджами, оскільки вони містять білки аналогічні раковим клітинам. У таких випадках також відзначалася активація білків, під впливом речовин, виведених з цукру, які можуть стимулювати зростання не тільки дріжджових, але і злоякісних тканин.

Вчені відзначають, що виведений ними механізм «годування раку» допоможе в складанні індивідуального дієтичного раціону, для осіб, яким був поставлений діагноз «онкологія» в незалежності від його локалізації та стадії прогресування. В ідеалі люди повинні повністю виключити зі свого меню цукор та цукрозамінники, але розуміючи, що це неможливо, фахівці вивели добову норму такого інгредієнта, яка відрізняється в залежності від вікової категорії, статі та маси тіла пацієнта.