Зубна паста небезпечна для нервової системи

0
204

Чистка зубів, безумовно, є справою потрібною і корисною, проте, як з’ясувалося, в ньому також слід дотримувати певну міру. Так, вченими медцентру, що відноситься до Техаського університету, було з’ясовано, що при надмірному споживанні зубної пасти в організмі виникає порушення в балансі корисних речовин, а це, в свою чергу, провокує виникнення неврологічних розладів.

Медики стверджують, що нормальне функціонування нашої нервової системи обумовлюється за рахунок балансу у крові таких компонентів, як мідь і цинк. При використанні ж у значних обсягах зубної пасти відбувається, відповідно, порушення в цьому балансі.

Вчені наступним чином коментують дану ситуацію, базуючись на результатах спостережень за пацієнтами з наявними в них тими чи іншими неврологічними розладами. Так, у тих пацієнтів, які використовували протягом тижня більше 2-х тюбиків пасти, при проведенні біохімічного аналізу крові було виявлено зниження рівня вмісту в ній міді. Що стосується цинку, то показники його вмісту в крові, навпаки, були дуже високими. На підставі цього медики зробили висновок про те, що порушення мозкової діяльності у даних пацієнтів безпосередньо пов’язуються саме з надмірністю використання зубної пасти.

Разом з тим експерти вказують також і на те, що одного тюбика зубної пасти на людину досить на два місяці його використання.