Як зробити узд органів черевної порожнини

7-12-2021

Узд черевної порожнини

Ультразвукове дослідження черевної порожнини (узд) – неінвазивний діагностичний метод. Також хочемо вам порекомендувати зробити УЗД органів черевної порожнини https://urosvit.com/ultrazvukove-doslidzhennya/uzd-organiv-cherevnoy-poroznuny-lviv/ за кращою ціною. Діагностика за допомогою ультразвукового сканування дозволяє в режимі реального часу отримати інформацію про стан органів черевної порожнини.

В «см-клініка» ультразвукову діагностику проводять досвідчені лікарі-діагности. Записатися на консультацію, задати питання або уточнити ціни на узд шлунково-кишкового тракту можна у операторів контакт-центру «см-клініка». Запис на прийом і консультації проводяться цілодобово.

Ультразвукові дослідження в urosvit

 • без облученияузи – нелучевой метод діагностики. Його можна проводити практично всім – навіть новонародженим, вагітним і годуючим жінкам. Ми знаємо, як важливі доступність і дбайливе ставлення до здоров’я для наших пацієнтів, і активно використовуємо метод узд при проведенні комплексу лікувальних і діагностичних заходів.
 • без боліеслі у людини немає яскраво вираженого больового синдрому, то процес уз-діагностики можна охарактеризувати як делікатне погладжування: лікар водить датчиком м’яко, майже без натиску. Дослідження без стресу і незручностей — погодьтеся, навряд чи варто боятися або відкладати «на потім» таку процедуру.
 • ви знайдете те дослідження, яке вам потрібноми проводимо практично всі види ультразвукової діагностики. Рідкісні або найбільш поширені — ми допомагаємо досліджувати найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. У нас можна провести узд ока, 3d і 4d узд, стрес-ехокг (діагностика патологій серця), внутрішньосерцеву ехокардіографію з використанням інтракардіальних катетерів, еластографію і багато інших.
 • доступна ценапри всіх своїх достоїнствах узд – ще й одне з найдоступніших за вартістю досліджень. Гроші, які ви витратите на ультразвукову діагностику в наших центрах, будуть розумним вкладенням у ваше здоров’я і допоможуть прийняти зважене рішення щодо подальшого лікування.
 • обладнання останнього поколеніянаші апарати дозволяють отримувати зображення з високою роздільною здатністю: найдрібніші деталі і зміни тканин відображаються на екрані під час дослідження. Можливості нашого обладнання дозволяють, наприклад, візуалізувати судини і кровотік, що допомагає виявити тромби, діагностувати варикоз і зрозуміти причини інших проблем серцево-судинної системи.
 • 3d і 4d узи3d (об’ємне) і 4d (об’ємне в русі) дослідження дають більше інформації і в результаті дозволяють отримати більш повну картину і поставити точний діагноз. У наших центрах можна вибрати різні види діагностики в залежності від тих показань, які привели вас до лікаря.

Мета узд черевної порожнини

Узд органів черевної порожнини найчастіше проводиться за показаннями лікаря-гастроентеролога або терапевта, який і направляє на обстеження. За допомогою даної діагностики фахівець визначає, необхідно оперативне втручання або досить консервативних методів лікування. Узд шлунково-кишкового тракту в москві в «см-клініка» дає можливість оцінити наявність, тяжкість і стадію цілого ряду різних патологій і порушень, а саме:

 • присутність каменів в жовчному міхурі;
 • зміни в будові печінки при передбачувані захворювання, такі як:
 • переродження клітин досліджуваного органу в жирову тканину (дистрофія печінки);
 • гепатит різної тяжкості;
 • цироз;
 • наявність патологічних новоутворень при підозрі на онкологічні захворювання;
 • зміна стану лімфовузлів і їх величини, наприклад, при підозрі на інфекційний процес, викликаний бактеріями або вірусами;
 • наявність потовщень в стінках жовчного міхура, поліпів, пухлиноподібних утворень, перевірка моторики, якщо спостерігаються болі і порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • порушення в будові органів черевної порожнини;
 • наявність пошкоджень в органах шлунково-кишкового тракту, що сталися внаслідок механічних травм, і ступінь їх тяжкості.

Показання до узд черевної порожнини

Щоб уникнути ускладнень і розвитку вищеописаних патологій, а також з метою профілактики лікарі “см-клініка” призначають ультразвукову діагностику черевної порожнини при таких скаргах і симптомах, як:

 • патологічні відчуття скутості і болю в області шлунково-кишкового тракту;
 • відчуття тяжкості і переповненості в животі і стравоході, особливо після вживання їжі;
 • неприємний запах з рота;
 • часті запори;
 • розлади шлунково-кишкового тракту невідомого походження;
 • пальповані зміни органів;
 • підвищене газоутворення;
 • часта блювота і/або відригування;
 • травми.

Крім того, ефективне обладнання дозволяє вивчати кровотік в уражених органах, що дозволяє виявляти цілий ряд захворювань, пов’язаних з патологією судинної системи.

Крім перерахованих симптомів ультразвукова діагностика призначається як до, так і після проведення операції з трансплантації внутрішніх органів. Дане дослідження може застосовуватися при виконанні біопсії, з метою контролю місця розташування голки.

Як проходить узд черевної порожнини

Результати проведення процедури:

Під час проведення ультразвукової діагностики органів черевної порожнини обстежуваний укладається на лікарняну кушетку. Лікар, проводячи датчиком по області живота, виконує сканування органів. Зображення в реальному часі відображається на екрані апарату.

В процесі узд обп лікар-діагност проводить оцінку величини, контурів, локалізації, внутрішньої будови і стану наступних органів:

 • підшлункової залози;
 • жовчного міхура;
 • селезінки;
 • печінки.

Також за допомогою узд обп визначається наявність або відсутність заочеревинних л/вузлів, рідини і пухлин черевної порожнини.

В» см-клініка ” лікар-діагност повідомить вам результати узд обстеження черевної порожнини відразу після проведення діагностики. Висновок і всі необхідні знімки видаються на руки пацієнту.

Вам може бути призначено відвідування суміжних фахівців, здача додаткових аналізів і повторне проведення узд, а також додаткова діагностика (наприклад мрт, біопсія і т.п.).

Підготовка до узд черевної порожнини

За 4-5 годин треба відмовитися від їжі і пиття. Якщо жовчний міхур видалений, то прийом їжі і пиття дозволений. При проведенні рентгена з введенням контрасту узд-діагностику рекомендується проводити через 3 доби. Без контрасту проведення узд після рентгенівського дослідження не протипоказано. Недотримання даних рекомендацій може негативно відбитися на якості проведеного дослідження.

Корисна інформація

Ультразвукова діагностика не має протипоказань і призначається навіть дітям і жінкам в період годування і виношування дитини.

Узд органів черевної порожнини здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Висока роздільна здатність апаратури експертного класу, використовуваної в “см-клініка”, дає можливість з високою точністю локалізувати патологічні зміни в оглядаються органах. Узд обп проводиться досвідченими лікарями, грамотно інтерпретують результати обстеження.

Узд черевної порожнини і нирок виконують лікарі вищої категорії, багато з яких мають вчені ступені. Десятки років практичної роботи і величезний досвід, накопичений в процесі проведення ультразвукових досліджень, дозволяють з високою точністю діагностувати патології навіть на ранніх стадіях розвитку. Крім того, в залежності від поставленого раніше діагнозу, при проведенні узд черевної порожнини досвідчені фахівці можуть визначити, що входить в зону підвищеної уваги і які саме прийоми і маніпуляції необхідно використовувати для кращої візуалізації.

При необхідності платне узд черевної порожнини може бути виконано не тільки в клініці, але і вдома у пацієнта. Поєднання сучасного обладнання і великого досвіду лікарів узд дозволяє проводити якісне обстеження ультразвукове на органах і діагностику черевної порожнини з максимальною точністю.

Запис на узд черевної порожнини

Раннє виявлення серйозних захворювань органів черевної порожнини дасть вам можливість позбутися від недуги в короткі терміни, а в багатьох випадках – без хірургічного втручання.