Міжнародна клініка Петровські Ворота відкрила Центр лікування болю

0
86

Московська міжнародна клініка «Петровські Ворота» запустила новий проект. Перший в Росії Центр компетенції лікування гострої і хронічної болю заснований на комплексному застосуванні декількох медичних дисциплін для боротьби з різними захворюваннями. Застосовувана методика діагностики та лікування дозволяє враховувати особливості кожного пацієнта окремо.

У створеному Центрі компетенції лікування гострої і хронічної болю, біль розглядається як синдром, причини якого лежать на стику декількох медичних дисциплін. Лікарі різних спеціальностей спільно здійснюють допомогу пацієнтові — встановлюють точну причину больових відчуттів, щоб усунути їх повністю і безповоротно.

До останнього часу в Росії лікування болю не було виділено в окрему медичну дисципліну, що істотно ускладнювало боротьбу з нею. Сьогодні, за прикладом розвинутих країн, у нас отримала розвиток альгологія — наука, що вивчає феномен болю, і реальні технології, що дозволяють допомогти навіть у найскладніших випадках.

Від болю не захищений ніхто. Вона може наздогнати і чоловіка, і жінку в будь-який момент — у розквіті юності і в похилі роки, незалежно від соціального статусу і способу життя. З проявами гострої і хронічної болю різного ступеня інтенсивності час від часу стикається все населення земної кулі.

Так, 38% жителів Данії постійно страждає від тієї чи іншої хронічної болю, 25% шведів змушені істотно обмежувати свій спосіб життя із-за болів в спині, а 40% фінів щорічно звертаються за медичною допомогою зі скаргами на сильні болі різної локалізації.

В Росії теж невтішна картина — 45% наших співвітчизників кілька разів в тиждень відчувають головні болі, 50% чоловіків і жінок раз на рік беруть лікарняний у зв’язку з болем в спині, а чверть представниць прекрасної статі знайомі періодичні болі під час циклу.

У Центр лікування болю клініки «Петровські Ворота» може звернутися будь-яка людина старше 14 років. Причиною звернення може бути біль різного типу — головний біль напруги, мігрень, лицьові болі, болі в спині, шиї і суглобах, онкологічні або після променевої та хіміотерапії, посттравматична та післяопераційна біль, при системних захворюваннях (цукровий діабет, ревматизм та інших), а також інших недугах.

У Центрі компетенції можна пройти діагностику і лікування основних фахівців — альголог-анестезіолог, невропатолог, психотерапевт, фізіо — і голкорефлексотерапевт, отримати додаткові консультації лікарів: онколога, травматолога-ортопеда, гінеколога, уролога, проктолога, терапевта, ендокринолога, дерматолога, гастроентеролога, ревматолога, флеболога, лікаря функціональної діагностики.

Для ефективної діагностики та лікування больових синдромів використовуються найсучасніші методи — МРТ, МСКТ, рентген, УЗД і методики— блокади, пункції, внутрішньовенні інфузії, а також курсові сеанси лікувальної фізкультури, акупунктури, мануальної, ударно-хвильової і фізіотерапії.

Про компанію

Міжнародна клініка Петровські Ворота відкрила Центр лікування болю

«Петровські Ворота» — міжнародний медичний центр преміум-класу в центрі Москви.

Технічне оснащення відповідає кращим закордонним клінікам: потужна діагностична база представлена новітнім обладнанням з Європи і Японії. У медичному центрі проводять всі види діагностики — МРТ, КТ, мамографію, рентген, УЗД, ендоскопію, будь-які лабораторні аналізи. У «Петровських Воротах» працюють унікальні відділення гравітаційної хірургії крові, допоміжних репродуктивних технологій, естетичної стоматології. Є операційна для проведення малоінвазивних хірургічних втручань і стаціонар.

Відмінною особливістю клініки є надання медичної допомоги в форматі центрів компетенції, які об’єднують у собі методики і можливості різних медичних напрямків і спеціальностей.

В клініці діють комплексні програми обстеження і лікування для дорослих і дітей. Пацієнти, які бажають пройти лікування в кращих клініках Європи, Ізраїлю, США можуть скористатися послугою «Лікування за кордоном».

Юридичним особам медичний центр «Петровські Ворота» пропонує: експрес-обстеження співробітників компанії (сһеск-up); проведення медичних оглядів; програми річного медичного обслуговування; надання лікувально-профілактичної допомоги в рамках поліса ДМС.