Гель-лак: що потрібно знати перед покупкою і як вибрати безпечний склад

12-4-2019

Раніше ми вже розповідали про різницю між гель-лаком і шелаком. Shellac — це особливий за складом і властивостями матеріал. Гель-лак-це гібрид гелю і лаку, який полімеризується ультрафіолетовою лампою. Він набагато стійкіший і може триматися до трьох тижнів. Гель-лаки відрізняються за складом, технологією нанесення і зняття. В основі будь-якого лаку лежить чотири основні компоненти: полімер, пластифікатор, пігмент, розчинник. Також хочемо порекомендувати купити найкращий гель лак на сайті Каталог Oxxi Professional

Також потрібно згадати покритті біогель. До його складу найчастіше не входять шкідливі компоненти: акрилова кислота, бензол і ацетон. Цей засіб забезпечує міцне покриття, захищає нігті і відновлює природний здоровий тон. Носяться до трьох тижнів, після чого його спеціально знімають.

УФ лампа має термін придатності, який повинен бути вказаний в сертифікаті (кількість годин).

На що звернути увагу
Дорожче — не завжди краще! Перше, на що ви повинні звернути увагу — склад. Але хіба всі небезпечні компоненти запам’ятаєш? У нас є вихід! Якщо ви побачите напис 7free, 5-free або хоча б 3free. Сміливо купуйте! У такому засобі немає: формальдегіду, дебутилфталату, камфори, кселола і МЕК (метилетилкетону). Такі лаки не завдають шкоди споживачеві і навколишнього середовища.

Визначтеся який лак вам потрібен: одно- (система три в одному), двох- (два засоби в одному) або трифазний (технологія: база — лак — покриті). У складі однофазного лаку немає: толуолу, формальдегіду та інших шкідливих компонентів, на відміну від інших покриттів. Мінус — недовговічність
Дивіться на консистенцію. Вона повинна бути насиченою і густою (щільність).
Купуйте продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких є наявність сертифікатів. Обережно ставтеся до китайських гель-лаків (вивчайте склад), так як зараз на beauty-ринку дуже багато підробок.

Віддавайте перевагу каучуковій основі природного походження (безпечний і не токсичний матеріал).
Бажано оновлювати свій манікюр через 10-14 днів, щоб уникнути стягування нігтьової пластини і пошкоджень. Вибирайте модні і нейтральні кольори, які підійдуть до будь-якого образу.