Відсутність сексу у чоловіків прирівняли до хвороби

0
214

Дослідження на дану тематику провели італійські вчені. В рамках даного проекту було задіяно близько 140 чоловіків вікової категорії від 18 до 25 років. Більше того, половина з них була абсолютно здорова, а половина мала проблеми з потенцією.

В рамках даного експерименту всім учасникам потрібно було рівно один місяць утримуватися від інтимних відносин. По завершенню дослідження чоловіки пройшли повторне обстеження, і результат дещо здивував лікарів. Практично у всіх учасників були діагностовані проблеми з серцем і порушення в роботі нервової системи.

Виходячи з таких результатів, клініцисти винесли таке – чоловіки, у яких відсутня регулярна інтимне життя, знаходяться в одній групі ризику з курцями і хворими на цукровий діабет.

Слід зазначити і те, що медиками було проведено повторне дослідження, але з чоловіками більш старшої вікової категорії. В експерименті брали участь представники сильної половини від 30 до 50 років. Так, за результатами обстеження після місяця утримання, у 60% 45-річних чоловіків було діагностовано проблеми з серцем. У ще 10% відзначалися порушення в роботі нервової системи.

Виходячи з цього, медики настійно рекомендують своєчасно звертатися до профільних медичних фахівців, якщо є ознаки еректильної дисфункції. Вирішити проблему на ранньому етапі її розвитку набагато простіше, а ризик розвитку ускладнень зводитися до мінімуму. Чоловікові в будь-якому віці слід розуміти, що дбайливе ставлення до свого здоров’я має бути постійним, а не тільки при видимих порушеннях в роботі організму. Також не слід забувати про регулярне обстеження у лікаря і ведення здорового способу життя. В такому випадку, можна істотно скоротити ризик розвитку захворювань сечостатевої системи.