Вживання марихуани та алкоголю може завдати шкоди психічному здоровю підлітків

0
208

Учні середніх і старших класів, які вживають марихуану і п’ють алкоголь, піддаються більшому ризику більш низького психічного здоров’я та наукових досягнень.

Дослідження під керівництвом Елізабет Дъамико з корпорації RAND, американської некомерційної організації глобальної політики, нещодавно було опубліковано в журналі «Addiction».

Вживання алкоголю і марихуани поширені серед підлітків у Сполучених Штатах. Близько 8,7 млн молодих людей у віці 12-20 років повідомляють, що вживали алкоголь в минулому місяці, у той час як 6,5% учнів 8-го класу і 14,8% 10-класників у США в даний час вживають марихуану.

Для їх дослідження, Дъамико і колеги задалися метою з’ясувати, як споживання алкоголю і вживання марихуани в середній і вищій школі можуть впливати на успішність.

У дослідження було включено 6,509 молодих людей з 16 середніх шкіл по всій Південній Каліфорнії, всі з яких були частиною програми профілактики вживання алкоголю та наркотиків, яка називається «Вибір».

Під час остаточного обстеження їх запитували про їх успішність, а також соціальному функціонуванні, делинквентном поведінці, психічному і фізичному здоров’ї.

Було встановлено, що у зловживають осіб біднішими академічна готовність, і вони були більш схильні до відхиляється поведінки.

Крім того, були виявлені молоді люди, які схильні думати, що вживання алкоголю має більше негативних наслідків, ніж вживання марихуани і тому вирішують, що краще використовувати марихуану, ніж пити – так безпечніше.

Тим не менш, молодь повинна краще зрозуміти шкоду вживання марихуани, такий як потенційний вплив на їх розвивається мозок, і як це може вплинути на продуктивність як у підлітковому, так і дорослому віці.

Білі молоді люди були більш схильні до вживання алкоголю і марихуани, ніж молоді люди з іншим кольором шкіри, у відповідності з отриманими даними команди.

Тим не менше, дослідники виявили, що іспаномовні і многоэтнические молоді люди піддаються більшому ризику найгіршою успішності в результаті більш високого кількості вживання марихуани і алкоголю, порівняно з білими юнаками.

Азіатські, чорні та іспаномовні молоді люди піддаються більшому ризику бідної академічної готовності, ніж білі.

Доктор говорить, що їх дані підкреслюють необхідність обліку вживання алкоголю і марихуани на ранній стадії, до настання наслідків.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com