Вчені припускають наявність в людському мозку тунелів квантового типу

0
215

Дослідники з університету Альберти, Калгарі, розташованих в Канаді зробили припущення, що в людському мозку існують раніше незвідані наукою нейронні зв’язки, які представлені квантовими, а також фотонними тунелями.

Дослідники раніше вже з’ясували, що нейрони (людські мозкові клітини нервів) виділяють фотони, які, як відомо, є частинками світла. Вчені з Канади систематизували отримані колегами дані і припустили, що світлові частинки – не що інше, як тип зв’язку між клітинами, що допомагають швидко функціонувати людського мозку. Підсумки дослідження були опубліковані на сайті BioRxiv.

Досвід проводився за допомогою побудови математичних моделей. Вчені встановили, що зовнішня частина аксонів (довгої частини клітин нервів) миелинового типу використовується в якості хвилеводу. Коли мієлінова частина клітини і біофотони, які випускають нервові клітини взаємодіють, у мозку людини утворюється квантова мережа оптичного типу.

Як кажуть нейробіологи, біофотони, які утворені в результаті реакцій окислення, передають інформацію в мільйон разів швидше, ніж звичайний електричний імпульс. На відміну від реакцій електрохімічного типу, на частинки світла ніяк не впливає система гормонів, перепади температури і інші чинники людського тіла, що і робить біофотони потенційно ідеальним провідником даних.

Мієлін, в свою чергу, є клітинної оболонкою, виступає в ролі електроізоляції для аксонів і проводить електроімпульс в кілька разів швидше, ніж нервове волокно без подібної до оболонки. Мієлін може руйнуватися, що пов’язують з розвитком важких дегенеративних хвороб.

За матеріалами: news.vse42.ru