Як вилікувати депресію

11-11-2020

 

У світі , за даними статистики, вже кілька років поспіль зростають продажі антидепресантів. Отримати такі ліки за рецептом не складає труднощів. Але допомагають ці кошти не всім. Своїм поглядом на проблему з «известиями» поділилися фахівці і ті, хто сам пережив депресію. Хочемо порекомендувати лечение дипрессии стволовыми клетками у найкращих спеціалістів на сайті в клініці BioAge

У всьому різноманітті

За даними вооз, від депресії у світі страждають понад 264 млн осіб. Цей розлад медики вважають однією з головних причин інвалідності. І за прогнозами число страждаючих від депресії буде лише збільшуватися.

Проявлятися депресія може не тільки в зміні настрою.

— знижений настрій може супроводжуватися ангедонією-втратою можливості отримувати задоволення, порушенням працездатності, апатією, іншими симптомами, в тому числі соматичними, може проявлятися і больовими відчуттями. Це маскована депресія, – розповідає в бесіді з «известиями» левін.

При прихованій депресії людина часто не розуміє, що потребує саме допомоги психіатра. Однак поступово, як запевняють експерти, зростає і інформованість суспільства, і, відповідно, виявлюваність хвороби. Про проблему розповідають і намагаються допомогти в пошуку виходу з кризового стану. Виходить, втім, не у всіх.

Методи лікування депресії лікар визначає залежно від стану пацієнта. Найчастіше це комплекс заходів, серед яких і антидепресанти. Ставлення до медикаментозного лікування у широкої публіки, як правило, полярне: або бажання обійтися зовсім без ліків, або віра в їх чудодійну силу. Правда, пояснюють психіатри, знаходиться посередині.

Прогулянки, фізична активність і хобі дійсно можуть дозволити людині відволіктися від похмурих думок, але тільки при легких станах. У більш складних випадках без підтримки ззовні проблематично навіть просто встати з ліжка і почати щось робити, не кажучи вже про те, щоб проходити курс психотерапії і слідувати порадам фахівця.