Неприємні відчуття в грудях перед наступ менструації

4-22-2021

 

Болі в грудях: причини появи і симптоми

Болі в молочних залозах, згідно з опублікованим в 2016 році дослідженням турецьких мамологів, хоча б раз в житті відчували 70% жінок від 20 до 50 років.  Цей симптом в медицині називають Масталгія, а в його основі лежать різні причини. Болі в грудях не завжди свідчать про серйозну хворобу, а клінічне лікування при такому стані потрібно в 20% випадків. Але Масталгія створює дискомфорт в повсякденному житті і все-таки може бути симптомом захворювання. Тому перший крок у боротьбі з нею — зрозуміти причину її появи. Також хочемо вам порекомендувати мастодинон показания при болі в грудях перед наступ менструації.

Чому болить груди при натисканні

Виникати болі в молочних залозах можуть з різних причин. Розділимо їх на 3 групи.

1. Гормональні зміни

Груди часто болить у другій фазі менструального циклу, при вагітності або настанні менопаузи. Це нормально, адже в цей час відбувається повна гормональна перебудова організму. Детально про відчуття жінки в кожен з цих періодів ви прочитаєте нижче.

2. Захворювання грудей

Ниючий біль в молочній залозі сигналізує про розвиток фіброзно кістозних змін. Тоді вона розлита і циклічна. Неперіодичні болю іноді вказують на утворення кіст або виникнення пухлини. В такому випадку неприємні відчуття односторонні, тягнуть і ниючи. Якщо болить ліва груди у жінок, це може бути сигналом серцевої патології.

3. Інші причини

Періодично сильні болі в молочних залозах виникають через носіння незручного і тісної білизни. Причиною можуть бути травми грудей, в слідстві яких неприємні відчуття з’являються при натисканні і в стані спокою. Не забувайте і про інфекційно-запальних хворобах.

У будь-якому з випадків професійний огляд лікаря-мамолога обов’язковий і необхідним. Перед цим рекомендуємо провести самообстеження в домашніх умовах. Все інше вже підкаже лікар.

Що конкретно ви відчуваєте

Неприємні відчуття в молочній залозі бувають різними:

Незалежно від того, як проявляються хворобливі відчуття, не можна їх ігнорувати. Так, часто дискомфорт з’являється в певні дні менструального циклу і не є тривожним дзвіночком. Але самі ви це не визначите. Тільки лікар допоможе з’ясувати причини вашого поганого самопочуття і позбутися від нього. Запишіться на прийом до мамолога, заповнивши форму нижче, щоб вирішити для себе проблемне питання.

Болі в грудях перед менструацією

Біль, яка залежить від гормональних змін протягом менструального циклу, є циклічною. Головні особливості такої Масталгії:

Полегшити біль у грудях, яка заподіює дискомфорт, можна за допомогою ліків. Але приймати їх можна тільки з дозволу лікаря. Справа в тому, що болі в молочній залозі можуть свідчити також про захворювання нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.

Врахуйте, що якщо до початку менструального циклу ще не скоро, а біль при натисканні, і не тільки, турбує, то причина може бути не в гормональних змінах.