Вчені розробили нові засоби контрацепції

0
242

Група вчених з Массачусетсу винайшла новий вид контрацептивів. Якщо бути точніше, то це всім відомі презервативи, але на основі гідрогелю. Слід зазначити, що дана речовина будуть використовувати в подальшому для виробництва та інших медикаментозних засобів, проте, на даний момент клінічні випробування проходять тільки на бар’єрної контрацепції.

За словами вчених, такі презервативи будуть на порядок якісніше, ніж засоби, що застосовуються зараз. Так, передбачається, що вони будуть міцніше і зручніше, а ось товщина латексу залишиться колишньою. Однак, і це не найголовніше перевага нових контрацептивів.

До складу використовуваного гідрогелю вчені припускають запровадити спеціальні антибактеріальні препарати, що дозволить одночасно використовувати цей вид презервативів і як засіб профілактики проти інфекційних захворювань і ЗПСШ.

За рахунок того, що основним діючим компонентом тут буде не склад латексу, а саме гідрогель, зменшується тертя, під час безпосереднього використання бар’єрного контрацептиву, що також дає певний позитивний ефект у плані фізіологічних відчуттів для партнерів. Правда, потрібно врахувати, що цей момент індивідуальний, а тому бути впевненим в ньому все ж не слід.

На даний момент учені не можуть сказати, коли саме нові презервативи з’являться у продажу, однак, вартість їх буде в рази вище, ніж звичайних контрацептивів, що, по суті, цілком виправдано.

Зараз новий засіб контрацепції проходить тестування, і якщо всі роботи пройдуть успішно, можна буде говорити про масовий випуск.

Слід зазначити, що вчені припускають використовувати гідрогель і для проведення деяких медичних маніпуляцій, в тому числі при деяких хірургічних операціях. Дослідження в цій області вже стартували, однак, інформації щодо етапу і успішності вишукувань, поки що немає.