Переваги алюмінієвих виробів.

4-13-2018

Переваги алюмінієвих виробів.
Алюмінієві відливи для вікон — це якісний аналог виробів з оцинкованого заліза або будь-яких інших матеріалів. Основним завданням даного елемента є захист вікон, балконних конструкцій, лоджій від проникнення вологи в приміщення. Вони захищають монтажні шви, надають привабливий зовнішній вигляд конструкції, не приховуючи естетичну сторону монтажу. Найчастіше відливи ставляться одночасно з вікнами, рідше їх доводиться замовляти окремо. Сумлінна віконна фірма запропонує встановлення відливів відразу, проте це може коштувати додаткових грошей. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі уголок алюминиевый.
Вартість робіт зазвичай однакова незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений відлив. А ось ціна самих виробів може значно відрізнятися в залежності від їх типу, розміру, виробника. Якщо елементи не були встановлені відразу, ви можете вибрати відливи з алюмінію і встановити їх самостійно або за допомогою майстрів. Елемент зможе надійно захистити вікно, значно продовжить термін його служби. Щоб краще зберегти тепло необхідно виконати утеплення укосів пластикових вікон . Вона забарвлюється в різні кольори для того, щоб можна було надати віконної конструкції бажаний дизайнерський вигляд.
Існують вертикальні і горизонтальні елементи. Вони ставляться в нижню частину вікна, поверх віконного отвору, з боків віконного отвору. Для того щоб стрічка не втрачала колір, фарба з неї не відбивалася, її фарбують за спеціальною технологією, для здійснення якої застосовують спеціальне обладнання. Алюміній легко ріжеться пилкою по металу або болгаркою. Ширина віконного відливу зазвичай 110 або 135 мм