Потрібно користуватися нічним кремом для обличчя?

7-8-2018


Нічний крем дозволяє посилити денний догляд, скорегувати естетичні недоліки шкіри і поліпшити її стан. Домогтися такого ефекту можна при дотриманні деяких правил: косметика повинна точно відповідати типу шкіри і її потребам. Спробуємо розібратися, навіщо потрібен крем на ніч, чи потрібен він молодим дівчатам і як правильно вибрати підходящий продукт, щоб отримати кращий ефект. Радимо звертатися https://academie.com.ua/

Потрібно користуватися нічним кремом для обличчя?
Наша шкіра в нічний час змінюється — в буквальному сенсі. По-перше, в години сну посилюється регенерація. Згідно з різними дослідженнями, пік процесів оновлення припадає на період з 23:00 до 4 ранку. В цей час клітинам потрібен особливий нічний догляд, особливо якщо в пріоритеті — боротьба зі зморшками і їх профілактика.

Крім того, вночі антивіковий догляд може бути максимально ефективним, оскільки підвищується «сприйнятливість» клітин шкіри до певних речовин. Наприклад, такі інгредієнти, як гліколева кислота і ретиноїди. Використання косметичних засобів, що містять вітамін С, Е або Н, також краще планувати за 2 години до сну.

Потрібно враховувати, що вночі вашій шкірі може не вистачати вологи. Це пов’язано з активністю сальних залоз: приблизно опівдні вона максимальна, а до вечора знижується. Під час сну вироблення жиру зменшується, а захисний ліпідний шар, що утримує вологу, стає більш тонким. Тому необхідно включити в свій арсенал краси хороший зволожуючий лосьйон або крем. Він повинен підтримувати водний баланс шкіри і при цьому захищати від набряків.

Відбілюючий крем буде більш ефективним саме вночі. Дія світлих коштів в денний час знижується із-за того, що під впливом ультрафіолету в шкірі виробляється більше меланіну.

Потрібно користуватися нічним кремом до 30 років?
Перші зміни шкіри в залежності від її типу та загального стану здоров’я можуть проявитися вже у віці 20-25 років. Якщо спостерігаються такі проблеми, як тьмяний колір обличчя, втрата пружності і дрібні зморшки, не можна нехтувати якісним відходом під час сну. При виборі нічного крему слід відштовхуватися від типу. Наприклад, для сухої шкіри підходять щільні кошти, а власницям комбінованої або жирної шкіри буде зручніше користуватися косметикою з більш легкою – кремову текстуру. Після 30 років живильний нічний крем потрібен вже на постійній основі, а після 40 років слід регулярно використовувати засоби, що підтримують омолоджуючий ефект.

Треба включати нічний крем в свою програму догляду? Відповідь очевидна — при правильному застосуванні з використанням такого засобу посилюється ефект денний косметики. В результаті шкіра стає більш підтягнутою, пружною і бархатистою, а вікові зміни скорочуються і сповільнюються.