Як вибрати омега 3

12-14-2018

Как выбрать омега 3
Одним із кращих варіантів для дорослих я вважаю Madre Labs, Риб’ячий жир Омега-3 преміум-класу, без ГМО, без глютену, 100 капсул з риб’ячого желатину. Сподіваюся, ви погодитеся зі мною після того, як прочитаєте мою інструкцію з вибору нижче.
Також хочемо вам порекомендувати норма омега 3
КРОК 2. З представлених варіантів зупиніться на тих, де Омега-3 отримана з дрібних морських мешканців – анчоусів, сардин, кріля (буде написано fish oil), а не з печінки риби (буде написано сod liver oil). По-перше, печінка риби є акумулятором токсичних речовин (ртуть, кадмій, діоксин і т. д), які в деяких випадках можуть залишитися в риб’ячому жирі (наприклад, якщо він нерафінований або погано очищений – до айхербовским препаратів це не відноситься). По-друге, в препаратах печінки паралельно будуть йти вітаміни А і D. Вони можуть виявитися зайвими, якщо ви одночасно з Омега-3 приймаєте мультивітаміни.
КРОК 4. В інформації про добавку подивіться на табличку праворуч. Підсумуйте зміст ЕРА і DНА – найважливіші з усіх Омега-3 жирних кислот. Їх сумарна кількість у добовій дозі повинно становити 500-1000 мг. Це профілактична доза, рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Якщо така кількість буде міститися відразу в одній капсулі – вважайте, що вам пощастило. Як правило, 500-1000 мг (ЕРА DНА) знаходяться в добовій дозі з двох-трьох капсул. Занадто низьке сумарна кількість ЕРА і DНА у добовій дозі зажадає від вас збільшення числа прийнятих капсул.
КРОК 5. Віддайте перевагу тому препарату, який йде у формі тригліцеридів. У цій формі Омега-3 засвоюються краще всього. В препаратах з водоростей і з кріля Омега-3 йдуть у формі тригліцеридів. В препаратах з риби має бути надана відповідна примітка на баночці або в описі. Якщо такого припису немає, то, швидше за все, Омега-3 знаходиться у формі етилового ефіру. Він засвоюється трохи гірше.
Ну, як? Якщо після проходження всіх 5 кроків ви ще не вибрали Madre Labs, Риб’ячий жир Омега-3 преміум-класу, без ГМО, без глютену, 100 капсул з риб’ячого желатину – я дуже здивована.
Може бути, єдине, що вас бентежить – це наявність гранично допустимих концентрацій важких металів? Деякі бояться (і правильно роблять!) їх накопичення в організмі. Але в мінімальних кількостях вони завжди будуть присутні в препаратах з риби. Навіть у тих, виробники яких вихваляються “самим низьким вмістом або зовсім заявляють про відсутність таких.
алергія амінокислоти антивіковий антиоксиданти арахісова/горіхова паста астаксантин побутова хімія вітаміни герпес гіпертонія глікемічний індекс гомеопатія гриби дезодорант дефіцит для дітей для тварин жувальні та ін.