Вчені стверджують, що постійний секс здатний продовжити життя чоловіка до 80 років

0
222

Дослідники з Тайваню з’ясували, що чоловіки, які мають щотижневий секс, живуть довше. Кожен акт наполовину підвищує ймовірність того, що чоловік доживе до 80 років. Дослідження проводилися протягом декількох років. Незважаючи на продовження життя чоловіків хоча б одного статевого акту в тиждень у жінок подібна закономірність виявлена не була.

Відзначено, що при регулярному сексі чоловіки з меншою ймовірністю могли захворіти на цукровий діабет, інфарктом або інсультом. Дослідники додали, що при втраті постійної партнерки до 65 років 67% чоловіків не доживають до 80 років, а невелика кількість тестостерону в чоловічому організмі робить слабкою його імунну систему. Вчені радять чоловікам, які залишилися без дружини в похилому віці, шукати їй заміну.

Інші дослідження на тему статевого життя показують, що, чим частіше секс, який завершується сім’явипорскуванням, тим нижче у чоловіків ризик захворіти на рак простати (до 20 разів). Також заняття сексом зменшують больові прояви, будь то головний біль або артрит. Крім того, доведено велика витрата калорій під час середньостатистичного акта – до 200, що дорівнює 15 хвилин перебування на біговій доріжці, а почастішання пульсу до 150 ударів за хвилину подібно до того, яке відчуває спортсмен, так що значно знижується ймовірність придбання серцево-судинних захворювань. Доведено, що тестостерон зміцнює м’язи. Крім перерахованого вище, секс є відмінною «зарядкою» для сечостатевої системи, зокрема, для сечового міхура. Ще одне дослідження на тему сексу показало підвищення вмісту імуноглобуліну А в організмі тих, хто займається сексом 2 рази в тиждень, що зміцнює імунітет.

За матеріалами: www.vladtime.ru