Як вибрати спа масаж

8-12-2019

Как выбрать спа массаж

Масаж спрямований на вирівнювання поверхні шкіри, відновлення природного кровотоку і лімфотоку в зонах найбільших жирових відкладень, на моделювання силуету. Виконується в поєднанні з ефективними косметичними засобами для посилення ефекту від масажу. Також хочемо вам порекомендувати спа массаж для двоих

Показаний при набряках, застійних явищах у нижніх кінцівках та знижений обмін речовин. Має виражений детоксикуючу ефект, особливо ефективний у поєднанні з водорослевыми обгортаннями.

Масаж спини — це велика користь для здоров’я всього організму. Ефективний механізм знищення шкідливих некорисних речовин, які накопичуються в тканинах і з якихось причин не виводяться. Масаж є відмінним засобом для зняття стресу і заспокоєння нервової системи.

Медовий масаж очищає шкіру від ороговілих частинок, відновлює її мікроциркуляцію, відкриває пори, має імуномодулюючу дію, зменшує прояви целюліту. Масаж допоможе звільнитися від шлаків, відновити здоров’я підшкірно — жирової клітковини. Це корисно для профілактики захворювань та для загального оздоровлення організму. Масаж незамінний як засіб нормалізації сну, і як «протиотруту» від хронічної втоми і виснаження організму.

Релаксаційний масаж застосовується для профілактики стресу, безсоння і депресії. Даний вид масажу впливає на всі органи чуття. Вас чекають неймовірні тактильні відчуття, ароматерапія, розслаблююча атмосфера і музика.
Точкова техніка передбачає механічне вплив пальців на біологічно активні точки, які мають рефлекторну зв’язок з внутрішніми органами. До речі, по больових точках можна визначити захворювання того чи іншого органу. Точкова техніка може бути різною: для особи одна, для стоп — інша.

Масаж і СПА приносять не тільки задоволення, але і серйозне оздоровчий ефект помітний вже після першого курсу процедур. Вам не обов’язково бути членом клубу, щоб записатися на потрібну процедуру.