Частий секс покращує жіночу память

0
279

Вчені Канади визначили, що значно поліпшується функція пам’яті у жінок після статевого акту. Про це розповіли дослідники в місцевому науковому журналі Archives of Sexual Behaviour.

Як показує дослідження, класичний вагінальний секс сприяє краще роботі жіночого мозку. Жінці простіше запам’ятати звичайні слова. Вчені виявили взаємодія між сексом і примноженням тканин в районі гіпокампу. Вона знаходиться в мозку і відповідає за емоційний контроль, пам’ять і нерви.

Для виконання тесту дослідники запросили 78 жінок традиційної орієнтації до 30 років. В ході проходження тесту жінкам було запропоновано запам’ятати деякі особи і звичайні слова. Після деякого часу вчені ще раз зустрілися з учасницями дослідження. Оголошені підсумки тесту довели, що ті представниці слабкої статі, які займалися сексом більше 5 разів на тиждень, найкраще запам’ятали слова. Але, на жаль, статевий акт не допоміг запам’ятати особи. Проаналізувавши такі результати, вчені вивели теорію, що секс взаємопов’язаний з функціональним процесом пам’яті в гіпокампі.

Вчені спробували пояснити цю обставину тим, що статевий акт така ж фізичне навантаження. Він сприяє поліпшенню стресостійкості і позитивно впливає на функцію запам’ятовування інформації. Подальші дослідження дадуть можливість вченим визначити, які ще досягнення організму матимуть позитивний вплив на пам’ять і мозок людини. Важливий момент полягає в тому, що гормони і нейротрансмітери, які залучені в сигнальні процеси мозку вплинули не тільки на сексуальну активність, але і на процес зберігання інформації.

А ось американські вчені вивели статистику частоти сексу при різному віці. Для дослідження запросили жінок у віці 18-29 років, 30-39 і 40-49. Тест над жінками старше 50 років не проводився.

Результати показали, що прекрасна половила людства по досягненню повноліття і до 29 років середньому займається 119 раз сексом в рік. Це прирівнюється до 2-3 разам в тиждень. Жінки у віці 30-39 років є близько 86 статевих актів на рік, а ось 40-49-річні в середньому за рік 69 разів займаються сексом.

Також вчені виявили дуже цікавий факт, що жінки у віці 50-70 років отримують набагато більше задоволення, ніж 20-річні дівчата.