Вчені встановили, яка їжа під час вагітності надає найбільш позитивну дію на інтелектуальні здібності майбутнього дитини

0
215

Дослідження на тему того, який спосіб життя слід вести представниці прекрасної статі, щоб народити здорового і повноцінного дитини, ведуться вже протягом багатьох років. Зараз же групі висококваліфікованих фахівців вдалося встановити, які ж продукти харчування найбільш позитивно впливають на здоров’я майбутньої мами і малюка в її утробі. У ході досліджень була названа їжа, яка підвищує ймовірність народження вундеркінда.

Як було встановлено, позитивний вплив на когнітивні здібності дітей надають фрукти. Саме тому їх рекомендують в достатній кількості вживати представницям прекрасної статі, які перебувають на будь-якому терміні вагітності. Але в той же час вчені застерігають жінок, що і надмірне їх поїдання може негативно позначитися на здоров’ї дитини. Зокрема не поодинокі випадки, коли жінки вживали під час вагітності у великій кількості фрукти одного виду, наприклад, апельсини, і у їх народженої дитини надалі розвивалася алергія саме на цей цитрус. Крім цього можуть почати прогресувати у дитини та інші захворювання. Повний перелік патологій на даний час ще не встановлено, але фахівці над цим працюють.

В даному дослідженні взяло участь близько 600 немовлят. Вчені провели деякі тести і виявили, що та частина з них, мами яких протягом усього періоду вагітності в достатній кількості вживали свіжі фрукти, виявили більш високі інтелектуальні здібності, ніж ті діти, у яких мами не включили фрукти в свій раціон харчування або їли їх в обмеженій кількості. В даний час дослідження в цій області продовжуються, і вчені займаються розробкою оптимальної дієти для майбутніх мам, дотримання якої допоможе їм виносити і народити здорового малюка.