Ківі – продукт, який рятує від депресії

0
228

Вчені з університету Отаго в Новій Зеландії знайшли фрукт, в якому найбільше міститься вітаміну С і корисних компонентів, що позитивно впливають на організм. За результатами дослідження саме у ківі міститься найбільша кількість вітамінів. Вони знімають втому і депресію. Дані з дослідження вчені з університету опублікували на сторінках громадського журналу Centre for Free Radical Research.

Для підтвердження своєї теорії учені провели експеримент, в якому взяли участь більше 50 чоловіків різного віку. Перед ними стояло завдання кожен день їсти ківі і детально розповідати про свій емоційний стан. Щоб провести більш точний експеримент, всіх учасників розділили на дві групи. Одні чоловіки отримували в день по половині ківі, а інші – по дві. Вчені виділили той факт, що у другої групи учасників покращився настрій, тонус і працездатність.

З цього експерименту напрошується висновок, що з’їдаючи щодня хоча б по 2 ківі, можна значно поліпшити свій психологічний стан. Приємний смак фрукта і корисні речовини знімають втому, депресію і нервове напруження. Також в ківі є велика кількість антиоксидантів і інших компонентів, які позитивно впливають на травлення.

Слід зазначити, що багато хто недооцінює значення фрукта і його корисні властивості. Професор Маргарет Віссерс, яка очолила практичну частину роботи, стверджує, що вітамін С, наявний у фрукті, активізує в організмі людини ферменти, що покращують метаболізм. Також він позитивно впливає на кількість нейротрансмітерів і вироблення енергії клітинами. Тому вчені настійно рекомендують всім людям є по кілька ківі в день. Особливо таке ласощі потрібно тим, у кого є проблеми з перевтомою і хронічними депресіями.

Раніше, європейські вчені провели дослідження і вывили продукти, які покращують психологічний стан людини. До таких продуктів вони віднесли всі види м’яса і деякі солодощі. Лідируючі позиції в списку солодощів зайняв шоколад.