Російські вчені розробили унікальну технологію, яка може застосовуватися для ефективного лікування онкології

0
220

Медична статистика на даний момент така, що щорічно кількість людей, які хворіють на рак, ставати все більше, але при цьому поки ще не було розроблено методики, яка могла б повністю зцілити від цієї страшної хвороби. Унікальне відкриття зробили вчені з Новосибірська – вони стали розробниками технології, яка може допомогти ефективно боротися з раковими клітинами. Дані досліджень і самої розробки сьогодні були оприлюднені.

Російські вчені висунули припущення про те, що боротися з раковими новоутвореннями можна буде за допомогою інноваційного прискорювача частинок. Основа – застосування технології бор-нейтрон-захоплювальній терапії. Практичне використання цієї технології можливо вже через декілька років. За попередніми даними її почнуть використовувати в 2020 році. Вчені планують у подальшому створити клініку для лікування різних видів онкології, в якій буде застосовуватися цей метод лікування. Якщо буде забезпечено належне фінансування даного проекту, то імовірно, що вже до 2021-2022 році таке медичний заклад відчинить свої двері для всіх людей, які страждають від онкологічних захворювань.

На даному етапі вчені продовжують проводити свої дослідження, а також займаються поліпшенням даної технології, щоб надалі вона допомагає більш ефективно боротися з раковими клітинами. Якщо цей проект буде схвалений, то є припущення, що в НГУ будуть займатися підготовкою фахівців, а також медичних працівників, які будуть безпосередньо брати участь у процесі експлуатації установки БНЗТ. У процесі розробки знаходиться проект клініки, в якій передбачається встановити дане інноваційне обладнання.