Вчені створили нову щітку для зубів

0
221

З раннього віку батьки привчають своїх дітей стежити за гігієною ротової порожнини. Для цього потрібно ретельно чистити зуби не менше 2 хвилин, здійснюючи різні рухи, видаляючи харчові залишки і знімаючи наліт. Це правило готові оскаржити фахівці компанії «Blizzident», які створили нову щітку «Amabrush». Вона повністю почистить зуби за 10 секунд. Такий інструмент чистить зуби за принципом, схожим на метод Басса, і його не потрібно тримати в руках. Щоб скористатися щіткою, її потрібно помістити в рот, і вона самостійно проведе чистку на високому рівні.

Нова щітка виконана з силікону, а на робочій поверхні розміщені щетинки. Коли її поміщають в рот і включають, вони починають рухатися, очищаючи зуби і проміжки між ними. У середині приладу знаходиться капсула з пастою, яка виділяється під час чищення. Після процедури потрібно витягти інструмент, вимкнути його, прополоскати під струменем води і залишити сушитися.

Для того щоб щіткою «Amabrush» могли користуватися всі члени сім’ї, досить купити один прилад і кілька змінних блоків. Вони замінюються раз в 3-6 місяців залежно від стану та зношеності. Також в комплекті є зарядний пристрій. Зазвичай заряджають таку щітку раз в місяць, і енергії вистачить на регулярне використання приладу.

Готова версія «Amabrush» підходить для дорослих і підлітків від 14 років. Для маленьких дітей такий інструмент не підходить, так як змінні блоки досить великі за розміром. Вчені ведуть розробки міні-щітки, щоб нею могли користуватися малюки, починаючи з шестирічного віку.

Спілкуючись з винахідниками новаторської щітки, фахівці уточнили, що ефективність чищення зубів підвищується в кілька разів. Десяти секунд насправді достатньо, тому як відбувається одночасне очищення відразу всіх зубів. Найближчим часом збільшиться обсяг випуску новітніх щіток від компанії «Blizzident», і їх зможуть придбати всі бажаючі люди.