Вчені розробили «розумний презерватив

0
244

Вчені розробили унікальний гаджет, який дає можливість зачати дитину нужденним парам. Однак дане пристосування складно знайти у продажу. За попередніми даними, цей метод зачаття по своїй ефективності анітрохи не поступається ЕКО.

Як показала статистика, за допомогою такого «презерватива» сотні пар змогли зачати дитину. Крім цього, слід зазначити, що такий засіб значно дешевше, ніж процедура ЕКО, а по ефективності практично не поступається.

В основі даного пристрою полягає спосіб штучного запліднення, що суттєво збільшує шанси жінки завагітніти. Спочатку, сперма збирається в спеціальну кришечку, яка знаходиться в задній частині оболонки, за формою нагадує презерватив. Далі спеціальний дозатор доставляє капсулу зі сперматозоїдами до входу в шийку матки, де вона «закріплюється» на 4-6 годин. На думку вчених, цього часу достатньо для того, щоб сперматозоїди змогли запліднити яйцеклітину.

Слід зазначити, що поміщений всередину пристрій анітрохи не позначається на якості життєдіяльності жінки – вона може спокійно займатися звичними справами, ходити на роботу, прогулянки і так далі. Видаляється пристрій приблизно так само, як гігієнічний тампон.

Пристрій можна придбати, поки що, тільки на території Америки й Австралії. Однак, на думку вчених, такий пристрій, незабаром може з’явитися у продажу і в інших країнах, так як воно буде більш доступним, ніж процедура ЕКЗ.

Медики настійно рекомендують попередньо пройти обстеження парі, на предмет виявлення різних патологій. В такому випадку, ефект пристрою буде тільки посилений, а шанси зачати здорову дитину істотно зростуть.